BAB EVRENİ Lucha Libre&Puroresu Association

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,426
PG Nakit
3,015
1 1
Jake Lee bu şova damga vurmuş, hem kendisini takıma sokmuş hem de yanına gelecek adamı da kendisi tayin etmiş. Marufuji'nin alacağı aksiyon belirleyici olacak, bence bu kirli mağlubiyetten ötürü bir şans daha alıp o şansı değerlendirerek takıma girmeyi bu defa başaracaktır. Eline sağlık.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Jack Lee maçını okuyunca Zayn fotusu görünce ula benim adam ne ara gitti dedim meğer temsiliymiş. :D Doug Basham bar koyacak gibi buraya belli. Temize çıkan isim Richie Steamboat sanırım. Naomichi reis buranın ace'i olmalı bence. Çok renkli bir şov olmuş ellerine sağlık.

Konular
10
Beğeni sayısı
149
PG Nakit
0
Jack Lee maçını okuyunca Zayn fotusu görünce ula benim adam ne ara gitti dedim meğer temsiliymiş. :D Doug Basham bar koyacak gibi buraya belli. Temize çıkan isim Richie Steamboat sanırım. Naomichi reis buranın ace'i olmalı bence. Çok renkli bir şov olmuş ellerine sağlık.
Teşekkürler. Jake Lee'nin normal fotosunu bulana kadar canım çıktı. Bazooka fotosunu hiç bulamadım. Dedim bunu koyayım bilmeyen vardır hareketi diye.

Konular
10
Beğeni sayısı
149
PG Nakit
0
Brown Retro Vintage Coffee Shop Badge Logo.png

Lucha Libre Puroresu Association Sunar:
Wrestling Coffee

Kahvenizi alın çünkü haftalık LLPA özel şovumuz. Başlıyor. Özel segmentler, güreşçi değerlendirmeleri, gelecek haftanın kartı ve daha fazlası. Ben Tom Hannifan. Hoşgeldiniz.
Gelecek Hafta Bizi Neler Bekliyor!
Geçtiğimiz hafta Puroresu Takımının iki üyesi belli olmuş ve gelecek iki üyenin bu hafta seçileceği duyurulmuştu. Bu hafta Shun Skywalker vs Diamante ve Kai vs Yuji Nagata maçlarıyla sıradaki iki isim belli olacak.
Diğer tarafta ise Lucha Libre Takımı Liderini belirlemek için Lucha Libre Efsaneleri gelecek. Duyurulan efsaneler arasında Don Caras ki kendisi Alberto Del Rio'nun babası olur, Tito Santana, Dr. Wagner Jr. ve Vikingo var. Kimin lider seçileceği ise meçhul.
Fakat geri kalan isimler ise efsanelerin belirleyeceği maçlar ile takımdaki yerlerini alacak.
Doug Basham güreşe iddialı bir geri dönüş yapmıştı. Kendisinin seçeceği bir takım arkadaşı ile Dynamite Kid'in oğulları Billington Brothers'a karşı 2'ye 2 bir takım maçı yapılacak.
Gelecek hafta Houston Toyota Arena'dayız. Şova kadar sağlıcakla kalın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shiniest Wizard

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
33
PG Nakit
0
Güzel bir açılış olmuş. Jake Lee ve Doug Basham galibiyetleri gayet güzel. Khan'ı görünce kimsenin onu picklemediğini hatırlayıp bir daha koptum. Jake Lee'nin Main Event'teki müdahalesi beraberinde güzel bir hikayeyi de getirecektir diye düşünüyorum. Eline sağlık.

Click here to login using your socials account