RPG RPG | Söyleyin Emniyete, Bundan Sonra Kimse Emniyette Değil

The Cerebral MadVillan

PG.com Kullanıcısı
Konular
81
Beğeni sayısı
172
PG Nakit
265
RPG Karakteri
Samoa Joe
Favori Güreşçi
Samoa Joe

JOE JOE JOE

wtHOmgN1_HlQHLwE1D4FDIEb4Rw9L05zX8GCcrBze0o.png

Joe elinde bir kağıt ve bir mikrofon ile giriş yapıyor

Samoa Joe; Şu soktuğumun şarkısını kesin!

Der ve mikrofonu yere fırlatır.

Spiker;
Bugün Joe baya sinirli görünüyor, eğer ki bu adam sinirli olursa şimdiden uyarı yapıyorum burada birazdan iyi şeyler olmayacak demek.

wwe-news-brock-lesnar-babyface-monday-night-raw-roster-samoa-joe-paul-heyman-hand-670x377.jpg

Joe sinirli bir şekilde ringe gelir, ardından anonsörun boynunu sıkar ve elindeki kağıdı anonsöre verir ve bir şeyler söyler.

Joe; Eğer artık benle aynı ringe bulunacaksan altın çocuk bana İTİAT edeceksin ve dediklerimi yapacaksın. Beni anladın mı?

Anonsör korkmuş bir şekilde kafasıyla onaylar ardınan Joe ise anonsörünü iter.

Joe; O zaman parlak çocuk bu kağıdı oku yoksa bu gördüğün surat var ya senin hayatındaki göreceğin son şey olur.
1689188377882.jpeg

Anonsör; Tamam Efendim. Bayanlar ve baylar karşınızda Üç defa NXT şampiyonu,İki defa United States , İki defa TNT , TNA Dünya Ağır siklet ,Beş defa TNA X-Division, ROH Dünya, ROH Televizyon ROH Pure Şampiyonu olmuş, tamı tamına 23 yıllık güreş veteranı ve aynı zamanda tarihin gördüğü en ama en gaddar ve tehlikeli Prosfesyonel Güreş Üstadı SAMOA JOE!

JOE, ANONSÖRÜN DEDİKLERİNİ SÖYLEDİĞİ SIRADA POZUNU VERİR

1160466-1053713383.jpg

Samoa Joe hafif sırıtır ve Anonsörün yanına gider.

Samoa Joe; Aferim parlak çocuk bugünlük vaktin doldu. Şimdi ise benim ringimden def olup git seni aptal pısırık zübbe.

Samoa Joe, Anonsörün mikrofonu elinden alır. Ardından Anonsör ringin dışına giderken Samoa Joe Anonsöre bir tekme atar. Anonsör tekme yediği yeri tutarak ringden ayrılır.

1689188662419.jpeg

Samoa Joe; Evet şu eziğin dediklerini duydunuz aslına bakacak olursanız bu ihtişamlı başarılarımı böyle bir eziğe söyletmek başarılarıma hakaret ama şirketin vasatlığı yüzünden anca bu eziği bulabildim. Peki soracak olursanız tabii soracak akıl gücünüz varsa çünkü şuan buraya bakıyorum da kendimi sanki lanet bir kreş okulunda bulunan bir hoca gibi hissediyorum. Beni belki bilmeyen veletler vardır malum çünkü şuan gözüm sadece çocuk görüyor. Peki o zaman şimdi yapmam gereken şey şuan tabiki de örnek bir güreşçi olup bütün bu çocuklara kaliteli vakit sunmak doğru hatta izin verirseniz hemen birisini gördüm.

Joe bir tane gözlüklü çocuk seyirci görür ve yanına gider.
18195339-large.jpg

Joe; Merhaba adamım! Adını buraya bağışlar mısın?

Çocuk; Herkese merhaba millet! Benim adım Timothy.

51c1ce0f108790f6-600x338.jpg

Seyirci çocuğa baya destek verir.

Joe; Hoşgeldin Timothy buraya geldiğin için bütün herkes minnettar. Peki favori güreşçin kim?

Timothy; John Cena tabiki de! NEVER GİVE UP BEBEĞİM.

Seyirci CENA! CENA! CENA! demeye başlar ve bu sırada Samoa Joe ciddi tavrını daha fazla koruyamaz ve alaycı bir şekilde gülmeye başlar.

Joe;
Pekala dostum imzamı ister misin?

Çocuk bunu duyunca mutluluktan çıldırır ve Joe'ya bir kağıt ve bir de kalem verir.

Joe çocuğun teklifini bozmaz ve imzalar AMA ARDINDAN JOE İMZALI KAĞIDI T*ŞŞ*ĞINA VE KIÇINA SÜRÜP ÇOCUĞUN YÜZÜNE DOĞRU İTTİRİR.

Seyirci ne olduğunu anlayamaz ve çocuk bir anda ağlamaya başlar.
maxresdefault.jpg

JOE; Ne yapacağımı sandınız ha bütün gün bakıcılık mı yapacaktım? Bak çocuk adın her sokumsa buradan def olup git. Burası senin daha oluşmamış testislerin buraya hafif gelir şimdi git ve o imzaladığım kağıdı ANNENE GÖTÜR! Belki annen o vücuduma sürttüğüm kağıdı zevk için kullanır. HADİ KAYBOL BURADAN OTİSTİK VELET.

Çocuk salya sümük arenadan çıkar. Seyirci JOE'yu hayvan gibi yuhalamaya başlar.

SamoaJoe.jpg

Joe; Ne olacağını sanıyordunuz ki HA ne olacaktı? Burası veletlerin uğrayacağı bir mekan değil burası ise veletlerin eğlendirilme alanı değil. Burada her şey ciddi ve gerçek! Artık Profesyonel güreşin bir çocuk eğlendirme amacı olmasından çok ama çok sıkıldım PROFESYONEL GÜREŞ ERKEK ADAM İŞİDİR! Bu işi çocuk oyuncağı sananlar var veya bu işi çocuk gibi yapanlar... BENİM KIÇIMIN KIL TELİ BİLE OLAMAZSINIZ.Artık korkak ve vasıfsız kişilerin bu arenalarda ŞANS BULMASINDAN SIKILDIM! Bu saydığım adamlar var ya hiç birisi güreşçi değil hatta bir güreşçi bozuntusu bile değiller sadece şaklabanlık yapıp arka alandaki söz sahibi babaları gibi kabul ettikleri adamların kıçlarını yalamak ama ben farklıyım. BEN GERÇEK BİR PROFESYONEL GÜREŞÇİYİM. Ben bu ringe gelip karşımda kim ama kim varsa ölümüne ve kanımın son damlasına kadar savaşan bir PROFESYONEL GÜREŞÇİYİM. KANIMI KESSENİZ KANIMDAN PROFESYONEL GÜREŞ AKAR!!

20545607-standard.jpg

SHUT UP!! SHUT UP!!

056_sd_04092019ej_0623-47d1af74a9fc065aa4280b16e2c098fe.jpg

Joe; Ben mi çenemi kapatıyım (Joe sırıtır) Bence asıl susmanız gereken sizlersiniz. Çünkü bu işin ciddiyetini öldüren kişiler de sizlersiniz. Hiç bir şekilde gerçekçi olmayan aptal, salak saçma olayların videolarını izleyip bu şaklabanları ünlü eden nankörlersiniz. Profesyonel güreş sizin gibi aptallar yüzünden ciddiyetini kaybetti! O kadar korkaksınız ki bana küfür dahi edemiyorsunuz anca SHUT UP SHUT UP (Joe baya kahkaha atar). Mabadınız yetseydi bana en azınan F*ck derdiniz ama doğru ya sizin onu söylemeye testisleriniz yetmez ama zamanla alışacaksınız belki dilleriniz bu lafları demeye alışmayacak ama BENİM BURADA YAPTIĞIM VAHŞETİ GÖRMEYE HERKESİN GÖZLERİ ALIŞACAK.

Çoğunluk olan küçük yaş ve ortanca kitle hayvan gibi yuhalarken, azınlık ama fanatik güreş fanları JOE JOE JOE demeye başlarlar.

Joe; Ve son olarak geldik en önemli olaya...

Der ve Kameracıya bakmaya başlar
d2d6f01eaf0a33a558ff3b9ba029b4d5.jpg

1689190208135.jpeg
VE BİR ANDA JOE KAMERACIYA SALDIRMAYA BAŞLAR VE ARDINDAN COQUINA CLUTCH BAĞLAR
samoa-joe.jpg

Kameracı bayılır ve Joe düşen kamerayı tutmaya başlar.

Joe; (Kameracıyı çekerek) PGW arka alanı bu adamın halini görüyor musun ve korkuyor musun? KORK!

(Kamerayı kendisine doğru çevirir)
mqdefault.jpg

Joe;Artık bu işin şakası olmadığını umarım anlamışınızdır. Artık bu saatten sonra karşıma kim çıkarsa çıksın (Kamerayı tekrar yerde yatan Kameracıya çevirir) SONU BU OLACAKTIR!

Spiker; Bayanlar ve baylar şunu söylemeliyim ki bu görmüş olduğunuz adamı yani SAMOA JOE'yu uzun zamandan beridir tanıyorum ve artık bu saatten sonra PGW eskisi kadar huzurlu bir yer değil!
Joe; JOE GERİ DÖNDÜ SÜRTÜKLER!

SAMOA Joe mikrofonu fırlatır ve arka alanın yolunu tutar.

Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: