SENİNLE BÖYLE OLABİLİRDİK!

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,652
Beğeni sayısı
1,531
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
SENİNLE @Black Widow reis ve @WrestleWizard Yenge GİBİ OLABİLİRDİK AMA SEN İKİ YÜZLÜ ÇIKTIN FORUMA BERABER GİRİŞ YAPABİLİRDİK. REİSLER KUSURA BAKMAYIN YA VALLAHİ ÇOK ÜZÜLÜYOM KENDİ HALİME NEYSE TAMAM ALLAH'A EMANET.​

Emrevitus

🍺 3:16 | SCSA 🍺
Konular
979
Beğeni sayısı
1,067
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
Olm yapma ya bizim ki 10 yıl önce bir forumda başladı 2 yıl sadece internet üzerinden konuştuk 2 kez sözlendik 2 kez yüzük attık ama asla sevgimizden vazgeçmedik. Sonunda da mutlu sona eriştik öyle göründüğü gibi kolay olmadı her şey.

atiban't

HAREM OG
Konular
61
Beğeni sayısı
549
PG Nakit
150
Favori Güreşçi
Angelico
Olm yapma ya bizim ki 10 yıl önce bir forumda başladı 2 yıl sadece internet üzerinden konuştuk 2 kez sözlendik 2 kez yüzük attık ama asla sevgimizden vazgeçmedik. Sonunda da mutlu sona eriştik öyle göründüğü gibi kolay olmadı her şey.
abi mutluluklar.

Layne Staley

🍓 original
Konular
15
Beğeni sayısı
545
PG Nakit
155
Favori Güreşçi
alper mizanin
Ben de tekrar deneyelim istiyorum da dönüşü yokmuş gibi hissediyorum.. düşündüm de şimdi ne badireler atlatmışsınız. Belki ben de hanımla toparlayabilirim. Bazı raylar yerine oturacağı varsa engebeli yollardan geçse de oturuyor be.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: