Tolga Ciğerci Transferinde Ankaragücü'nün TL Olarak Zarar Etmesi

Johnkorey

AgnostikMuezzin
Konular
528
Beğeni sayısı
1,261
PG Nakit
1,355
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge

Geçen sezonun devre arasında 350 bin Euro'ya Hertha Berlin'in yolunu tutan Tolga Ciğerci yeniden Ankaragücü'ne döndü. Ödenen bonservis bedeli ise 350 bin Euro. Gittiği dönemdeki kura göre kulübe 7.1 milyon TL kazandıran Ciğerci'nin günümüz kuruyla bonservis maliyeti ise 10.1 milyon TL.​

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,422
Beğeni sayısı
3,733
PG Nakit
3,035
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
DSFJSFDŞFSDAKJŞSKJLDFAAFKJSDLDSAKLJASFDKJLFASDKLSDFLKJSADFJKL 6 ay önce sattıkları adamı 6 ay sonra geri satın almalarına mı gülsem yoksa aynı parayı vermelerine rağmen kur yüzünden zarar etmelerine mi gülsem şaşırdım kaldım. Futbol, ekonomi ve futbol ekonomisinin Türkiye'deki özeti cinsinden bir transfer olmuş her anlamda.

Johnkorey

AgnostikMuezzin
Konular
528
Beğeni sayısı
1,261
PG Nakit
1,355
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
DSFJSFDŞFSDAKJŞSKJLDFAAFKJSDLDSAKLJASFDKJLFASDKLSDFLKJSADFJKL 6 ay önce sattıkları adamı 6 ay sonra geri satın almalarına mı gülsem yoksa aynı parayı vermelerine rağmen kur yüzünden zarar etmelerine mi gülsem şaşırdım kaldım. Futbol, ekonomi ve futbol ekonomisinin Türkiye'deki özeti cinsinden bir transfer olmuş her anlamda.
Bunların nedeni hep Türk zorunluluğu işte. Ha aynı parayı verecek kadar zeki (!) olmak da kuralın bir suçu yok da hem alışta hem satışta yancılar 1-2 bin Euro alsa bile güzel para. Afiyet olsun. (!)

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: