RPG Velveteen Dream Copycat

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,441
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
tumblr_plyt38sfWE1s24yedo2_400.gifv
Sizin bu nefretiniz bana değil, erkekliğe! Erkeklikten nasibini henüz alamamış orta yaşlı geri zekalıların oluşturduğu çoğunluk, karşılarında benim gibi bir adamı, erkeği görür görmez dürtüsel olarak kıskançlığın vermiş olduğu o hazımsızlıkla sözde nefret kalıbına sığınarak bana kin kusuyor. Siz benden nefret etmiyorsunuz, dediğim gibi başarılı olamadığınız erkekliğe bu nefretiniz, beni sadece kıskanıyorsunuz!​

Velveteen Dream arenada! Her zamanki ihtişamlı giyim kuşamıyla arabadan iniyor ve onu iki kadın karşılıyor. Bu arada Velveteen Dream One Night Stand'den sonra hiç bir yere bir demeç dahi vermemişti ama sanırım işler değişecek gibi duruyor.

Kızlar: Velveteen, gidelim mi?

Velveteen Dream çok belli olmayacak bir şekilde başıyla onaylıyor ve locaya yürümeye başlıyorlar.

tumblr_plyt38sfWE1s24yedo1_400.gifv
Hey Velveteen! Sana yeniden geleceğim, Cumartesi gününden daha ciddi ve tehlikeli. Beni daha da yakından tanıma fırsatını sana vereceğim, sana karşı net olacağım. Velveteen... Bir erkek, bir bay; yakında daha da yakınında..."​
tumblr_pdpl8v7xXx1wc7xq1o8_r1_400.gifv

Velveteen Dream locaya geldikten sonra ringteki Jinder Mahal ile Tiffany Straton'u mimiksiz bir şekilde izliyor. Şampiyonluğunu korumalık olarak işlev gören bariyerlere asıp onların konuşmalarını pür dikkat dinliyor.

Bak bize Patrick. Biz kötüyüz ve bunu gururla söyleyebiliyoruz. Kendimizden eminiz ve bu eminlik bize başarıyı tam olarak getiriyor. Bir "rüyada" değilsin Patrick. Hayallerin ve olmak istediğin kişinin de gerçeklikle herhangi bir bağlantısı yok. Bunu sana her seferinde göstereceğiz ve en sonunda aynaya bakıp yüzüne bir su serpmene sebep olacağız. İçindeki zayıflığı kabulleneceksin ve bizim yaratacağımız rüya gibi yaşamdan defolup gideceksin. Dream is over, Velveteen.

Toodles...

7d4ea2ff013a2b8a4185b0e4e6d543d06725a985.jpg

Velveteen Dream ikilinin zafer sarhoşluğuyla arenadan ayrılışılını ayakta izliyor. Tek elini gözlüğüne atmış donuk bir şekilde onlara bakıyor. Gözlüğünü kuvvet uygulayıp kırdığı anda..

ÇAT!

RR13_Photo_092.jpg

Işıklar geri açıldığında Velveteen Dream'i ringte görüyoruz. Ringte görüyoruz; ama sanki bunca zaman burada onları dinleyen Velveteen'miş de şu an ringte insanların karşısında duran kişi ise Dream. Ama bildiğiniz gibi, artık ayrılık yok ve onların ayrılmaya niyeti yok. Tek bir bütün olarak üzerinde durduğu matta açıklama yapacak.

tumblr_pdpl8v7xXx1wc7xq1o2_400.gifv

Velveteen Dream: Seth Rollins, Powerhouse Hobbs, Kenny Omega! Bu isimler sana ne ifade ediyor? Hiç bir şey değil mi? İşte benim için de sen öylesin. Bu saydığım insanlar bana karşı kaybedenler değil, benim yüzümden kariyerlerine elveda diyenler. Bir daha asla güreşemeyecek, dövüşemeyecek olanlar. Tıpkı Hobbs gibi kendine bir isim yapmak için buraya geldin. Hobbs gibi benim dikkatimi çekmeye çalıştın ve Hobbs'un yaptığını yapmayı, dikkatimi çekmeyi başardın. Onun yolundan gidiyorsun ve küçük kızı da peşinden sürüklüyorsun. Bunu isteyerek yaptığından emin değilim. Bu hikayede iyi olanın küçük kız, kötü olanın ben olduğunu söyleyebilirim. Buradaki herkes biliyor ki çirkin olan bu hikayede sensin ve inan bana Dream'den dahi daha çirkinsin. Beni tanımayanlar için yeniden hatırlatmak isterim ki PATRICK ÖLDÜ! Burada kutsiyeti en büyük olan şampiyon Velveteen Dream ve bu şampiyonluğun misyonunu bitirmeye karar verdiğimde eski bir dostumun kapısını çalıp onunla vakit geçireceğim. Onu da sevmiyorum; ama en azından dengim olabilmeye en yakın kişinin o olduğunu biliyorum. En azından koluna bir LA Babygirl'ünü takmış bir kokinanın dengi olmadığıma eminim. One Night Stand'de kendinize güzel bir an yarattınız size tavsiyem bundan daha fazlasının peşine koşmayın. Kanın kokusunu aldığınızı düşünürken kafes her an üzerinize kapanabilir. Küçük kızın müptelası olduğu mor ışık yerini karanlığa alır ve rüya sandığınız şey kabusa döner. Konuşmak her zaman basit olaydır, herkes kendisini büyük ve yüce zanneder; lakin gerçekler önünüze benim size sunacağım gibi mor ışıklarla veya koyu bir ambiyansla karşınıza çıkmaz. Suratınıza bir tokat gelir, sonra bir yumruk, sonrasında bir tekme ve çektiğiniz bu acılar sizin pes edeceğiniz raddeye kadar kümülatif bir şekilde artmaya devam eder. Benimle dövüşmek isteyen kişi beni senin tahmin ettiğinden daha iyi tanıyor küçük kız. Evet ben bir orospu çocuğuyum en büyüğünden, evet ben nefretin ta kendisiyim, kötü değil kabusun vücut bulmuş haliyim. Aynı zamanda ihtişamın ve güzelliğin de ta kendisiyim. İkinizin de kumaşının ne olduğunu, ne olmaya çalıştığınızı da biliyorum. Peki siz ikiniz kendinizin ne olduğunu biliyor musunuz?

Velveteen Dream kafasını ringin iplerine çeviriyor ve şampiyonluk kemerini locada astığı bariyerde değil aprondaki iplere asılı halde durduğunu görüyor. Şampiyonluğunu oradan alıp omzuna yerleştiriyor.

Velveteen Dream: Sizler benim birleşmeye çalışan iki parçamsınız. Küçük kız Velveteen. Bedenin ruhani ve akli kısmını yöneten, duygulara sahip olan içten içe öbür yanına karşı sahiplenici ama bir o kadar da acıyan bir tarafa sahipken erkeğimiz ise Dream olmaya çalışan parça. Daha maskülen, daha erkek olan ve işi bitirmeye yönelen... Survivor Series'i izleyip bana özenen iki vücuttan fazlası değilsiniz. Ben şirketin başından beri kendi adımı temizlemek için kendimi paralarken dahi senin kadar çirkin değildim. İsim yapmak istiyorsunuz; ama ağzımdan sizin isimleriniz çıkmayacak. İkiniz de ne rüya ne de gerçeksiniz. Birer taklitsiniz. Şu anda bir rüyanın içerisinde, bana ait olan alanın içine girmeye çalışıyorsunuz. Dağdan yukarıya tırmanmaya çalışırken helak olacaksınız, Dream sizi yalvarttığında sizden akacak şeyin güç değil soytarılık olduğunu deneyimlediğinizde işte o zaman anlayacaksınız ki sizin rüya diye oluşturduğunuz kumdan kalenizi en büyük kabusunuz yıkacak!

DREAM OVER!

Velveteen Dream parmağını şıklatıyor ve şıklattığı için ışıklar kapanıyor. Işıklar geri açıldığında ise ortada ne Velveteen var ne de Dream.

Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: