Alparslan Türkeş'in Oğlundan Kardeşine Dil Uzatanlara Çok Sert Cevap

thebozbear

The Antisocial Animal
Konular
2
Beğeni sayısı
26
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Taryn Terrell
Ben Tuğrul Türkeş'in kardeşiyle arasının berbat olduğunu düşünüyorum. Şimdiye kadar AKP'de olup tek bir sefer bile ses etmemesi, kardeşine denilenlere boyun eğmesi vs. onun da kardeşinin hain olduğunu düşündüğü sonucunu çıkartır bana. Ülkü Ocakları'nın "Ülkücü MHP'de olur" lafının da altında kalıyor aslında. Yani belki de ülkücü değildir artık tabii bunu bilemem. Garip olayla dönüyor. Fakat tek açık açık görünen şey Türkeş'lerin aile içinde siyaseten vs. bambaşka düşündükleri ve birbirlerinden nefret edip hain olduklarını savunuyor oluşları.

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
47
Beğeni sayısı
644
PG Nakit
250
Fakat tek açık açık görünen şey Türkeş'lerin aile içinde siyaseten vs. bambaşka düşündükleri ve birbirlerinden nefret edip hain olduklarını savunuyor oluşları.

Tayyip'e ve mevcut rejime değil Bahçeli'ye muhalifler, hatta bu sebeple hepsi Mansur'u çok sever çünkü kendisi de esasen Gökçek dışında hiçbir şeye muhalif değildir. Üçünün de gerçek bir davası yok, siyasi dansözler. Hele Kutalmışla ilgili ocaklarda birinin kafası atıp adamı ifşa etmeye kalksa aleme rezil olur da sırf soyadı Türkeş diye çok bile alttan alınıyor. Azmi Karamahmutoğlu usulü Bahçeli'ye muhalif olma uğruna gerekirse Hdp'yle kol kola gireceklerden.

Ha Kutalmış Ulviyle ve Sinan Ateş cinayetiyle ilgili bir duyum sahibiyse kamuoyunu aydınlatsın. Kendi mastürbasyonu için Sinan Ateş'in ismini anmak ne onun ne de başka dansözlerin haddine değil. Konuyla ilgili tek hassasiyetimiz de o.

thebozbear

The Antisocial Animal
Konular
2
Beğeni sayısı
26
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Taryn Terrell
Tayyip'e ve mevcut rejime değil Bahçeli'ye muhalifler, hatta bu sebeple hepsi Mansur'u çok sever çünkü kendisi de esasen Gökçek dışında hiçbir şeye muhalif değildir. Üçünün de gerçek bir davası yok, siyasi dansözler. Hele Kutalmışla ilgili ocaklarda birinin kafası atıp adamı ifşa etmeye kalksa aleme rezil olur da sırf soyadı Türkeş diye çok bile alttan alınıyor. Azmi Karamahmutoğlu usulü Bahçeli'ye muhalif olma uğruna gerekirse Hdp'yle kol kola gireceklerden.

Ha Kutalmış Ulviyle ve Sinan Ateş cinayetiyle ilgili bir duyum sahibiyse kamuoyunu aydınlatsın. Kendi mastürbasyonu için Sinan Ateş'in ismini anmak ne onun ne de başka dansözlerin haddine değil. Konuyla ilgili tek hassasiyetimiz de o.
Ben bambaşka bir şeyden bahsediyorum. Ülkü Ocakları gidip senin farklı anneden de olsa kardeşine İYİ Parti saflarında yürüyor diye hain diyor. Sen de Tuğrul Türkeş olarak tek bir laf etmiyorsun. Bu işte bir bit yeniği var. Benim demek istediğim bu.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: