RPG Şampiyon?

Mamy D Way

🍓
Konular
30
Beğeni sayısı
380
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
49bc7-16166929984477-800.jpg

"Matematikle hiçbir zaman aram iyi olmadı. Ne kadar çok katılımcı olursa kazanma oranının aynı oranda düştüğünü söyleyen insanlar vardı. Pek ilgimi çekmedi, spor müsabakaları hiçbir zaman tahmin edilebilir değildir. Bu gece çıkacak sonuç sonrasında şampiyon olarak ayrılacak kişi için kimsenin şaşıracağını düşünmüyorum. Ancak daha öncelerden dediğim gibi; bu unvanı kazanmak için neleri feda ettiğimi gördünüz, kaybetmemek için de neleri göze alabileceğimi tahmin etmeniz gerekiyor."

Jeff Hardy eşyalarını hazırlarken sesi arkada olacak şekilde bir video görüyoruz.

219571_article.jpg

"Ne olup bittiği hakkında fikrim yok denebilir. Süreç benim için düşündüğümden daha zorlu geçti. Herkesi karşıma aldım, son bir kez daha geri dönmemek üzere o kapıyı kapattığım zaman herşeyin daha zor olacağını biliyordum. Kimsenin bana en başından beri inanmadığı bu yolda yeni bir meydan okumayı kabul ettiğim zaman duyduğum kahkahaları hatırlıyorum. Kulaklarımı kapatmıştım, zaman algımı yitirdiğim gibi sesleri de duymakta zorlanıyordum artık. Kendime bile inanmadığımı fark ettim, şampiyonluk serüvenimde bir şampiyon gibi hissedebiliyor muydum? Şirketin yüzü olmayı başarmış ve şampiyonluk unvanı ismi değişmiş olsa bile o tahttan inmeyen Will Ospreay'i yenmeyi başarmamış mıydım ben? Moxley'nin bana hediyesi bu unvan değildi aslında, bana kim olmak istediğimi hatırlattı. Ben şampiyon olabilirim ve bu gece bunu tek başıma kanıtlamak istiyorum. "

7ym3z4cknvt61.jpg

"Sahip olduklarını hak etmediğini düşünen insanlar için en zorlu sınav; onları kaybetmemek için verdiği savaştır."

Jeff-Hardy3-1110x675.jpg

"Kaybetmek kimse istemez ama kaybedersem de bu unvanın peşinden koşabilecek kadar mentalimi toparladım. Unvanı korumak hiçbir zaman kolay olmayacak ama eğer bir saltanat bitirdiysem buna layık da olmak zorundayım. İnsanların bunun şanstan ibaret olmadığını göstermek zorundayım. Baskı hissetmiyorum, hiçbir zaman da hissedeceğimi zannetmiyorum. Çünkü ben artık nerede atlayıp nerede atlamamam gerektiğini herkesten daha iyi öğrendim."

Picture+27.png

"Hastalıklar insan için hatırlatıcıdır. Önemli olan değerleri görmesini sağlar. Bazen de çok tehlikelidir, seni hayal kırıklığına uğratır."

fceae1eec9dcece2-1200x675.jpg

"Kendine inanıyor olmak sana hata yaptırabilir. Bazen hiçbir şeyi bilmemek sana oyunu bile kazandırabilir. Tıpı satrançta farkında olmadan doğru açılışları yapmamız gibi. O günü istediğin kadar şanslı bitir, yeteneğini kanıtlamak için tekrar bir mücadelenin içinde bulunmak zorunda kalıyorsun. "

144_RULES_06042017mm_2886__493cf829de903d715a69248eb7178ba1.0.jpg

"Tüm bu süreç boyunca şampiyon gibi hissettiremediğimi görebiliyorum. Ancak bana da biraz zaman tanınması gerektiğini düşünüyorum. Kendimi bir drama ve kendi hikayesini yazmak isteyen insanların arasında buldum. Gerçek bir meydan okuyucuya ulaşmak için bu gece ayakta kapatmak zorundayım. Bu durum benim tüm çalışmalarımı gittikçe arttırmama sebep oluyor olsa bile."

be32a-15566803026642-800.jpg

"Yanında acı getirmeyen dersin bir anlamı yoktur."

005_JHARDY_10032017cp_178--ff9f225875ed09e906ac4b9f172bcd7b.jpg

"Yolun sonundaki kargaşa için en tepedeki yerde bekliyor olacağım."

jeff-hardy.jpeg

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: