Promo Çeviri l Switchblade Dönemi

Baroš

freakin
Konular
83
Beğeni sayısı
368
PG Nakit
1,555

Hemen söyle, kısa bir mesajım var. Hangman Adam Page! Okada'yı mı istiyorsun? Okada'yı mı istiyorsun? Onu alabilirsin. Çünkü bunu anlamıyorsun. Seni aptal kovboy kaltak! Osaka! Ah hayır, hayır! Osaka. Bir şey söyle. Bir şey söyle! Hadi, bir şey söyle! BİR ŞEY SÖYLE! Tezahürat İstemez misin, Haydi? Sizi 19 Haziran 2016 tarihine götüreyim. Genç bir aslan olarak son maçımı bu binada yapmıştım. Hepinize veda ettim ve sonra size 'siz benim ailemdiniz' dedim. O halde bir şey söyle. BİR ŞEY SÖYLEMEK! SİZE 'SİZ BENİM AİLEMSİNİZ' DEDİM! BENİM İÇİN MUTLU DEĞİL MİSİNİZ? DAHA FAZLA! Doğru, sana 'sen benim ailemdin' demiştim. Belki de tamamen yanılmadım, ha? Ama bugün, 12 Haziran 2022'den neredeyse 6 yıl sonra, burada duruyorum, Switchblade Jay White: Tüm profesyonel güreşlerin bir numaralı varlığı. Son 'Rock N' Rolla'! Ben tek başına Madison Square Garden'ı VE... VE United Center'ı satan adamım. Ben King Switch'im bebeğim. Ve bir kez daha merhaba Tanahashi, ben ilk, tek ve gerçek grand slam şampiyonuyum, bu da beni gerçek kemer koleksiyoncusu yapıyor. Gördüğünüz gibi Bullet Club'ın lideriyim. Ben profesyonel güreşin katalizörüyüm. Ve şimdi IWGP DÜNYA AĞIR SIKLET ŞAMPİYONUYUM. Seni duyayım! Bu doğru! Çünkü artık dünya Switchblade'le nefes alıyor, çünkü bu hâlâ benim dönemim! BU SWITCHBALDE dönemi!"​

Click here to login using your socials account