NOW RPG: Büyük Çocukların En Büyüğü

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
388
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes

image.png

Yoğun Boolar eşliğinde Logan Paul ringe geliyor. Görevliden bir mikrofon istiyor ve konuşmaya başlıyor.

image.png

Logan Paul: Shaquille O'Neal'ın g*t deliğinin içinde 10 yıl boyunca yaşayıp oradan çıkmayı yeni başarabilmiş insanlar için kendimi tanıtmama izin verin. NOW'ın ateşli Süper Yıldızı Logan Paul! Hey Shaq nasılsın dostum. Umarım iyisindir. (Güler) Kendine iyi bak.(Duraksar) Açıkçası burada bulunma sebebim vizyoner bir adamdan kaynaklı. Triple H. Oh adamım, Hunter bu şirketi kurmadan önce 3 tur Hone Claws basmış olmalı. Sektörü bir süredir ucubelerle dolu içi b*k kokan sirkler ele geçirmişti. Fakat şimdi b*k çukurlarından çıkma zamanı çünkü şu an cennettesiniz. Yeni düzene, Şampiyonlar Ligine hoşgeldiniz. Büyük çocukların oynadığı fakat Logan Paul'un her zaman kazandığı yer. Şu anda buranın Real Madrid'ine bakıyorsunuz.(Güler) Mütevazi olmam gerekirse Logan Paul'a sahip olmak sizin en büyük şansınız.(Gülerek Booları dinler) Oo yapmayın çocuklar beni utandırıyorsunuz. Bende sizi seviyorum. Sizi nabzınızın birlikte attığı Büyük Çocukların öğütme makinesi olacak kadar seviyorum.(Boo) 2023 benim yılımdı. 2024'te çıtayı üstüne çıkartacağım! Triple H beni bu yüzden istedi.(Boo) Prime'ımda olduğum için. Prime'ınıza ulaşmak istiyorsanız içeceklerimi tüketin! Çünkü bu içecekler içecek sektörünün en tepesindeki marka! İçecek sektörünün Prime'ı neyse NOW'ın Logan Paul'u da o! (Boo) Hadi ama en azından sabah koşuya çıkmadan önce bir adet Prime içtiğinizi inkar etmeyin(Boo)

image.png

Logan Paul: NOW bu sektördeki cazibesiyle diğer şirketlerden pek çok Süper Yıldız çekmeyi başardı. Fakat bu şirketin tek bir Süper Yıldızı var. O da tam karşınızda duruyor.(Boo) Nasıl bir Süper Yıldız olduğumu Dillon Danis'e sorabilirsiniz.(Güler) Veya sormanıza gerek yok çünkü size donuna s*çmış bir bebek gibi ağlayacaktır.(Güler) Kendisini karşımda nasıl maymun ettiğini görmek için bir çift göze sahip olmak yeterli. Fakat artık bu helikopterin daha yükseklere çıkma zamanı geldi. Dövüş sporlarının Tom Brady'si olarak Dünya Şampiyonluğu için bir şans hak ediyorum! (Boo) Yumruklarım o kemeri ellerinizden söküp almam için bana yardımcı olacak. O kemeri belime taktığımda benim sidekick'im olacak. Onunla Batman ve Robin gibi olacağız. Devrim haftaya Pazar New York'ta başlıyor. Buna tanıklık edin. Yeni düzen şimdi başlıyor.

Diyor mikrofonu yere atıp gidiyor.​

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: