RPG kafada bitti de, kafa da bitti

Heartbroken Kid

real lies
Konular
206
Beğeni sayısı
1,071
PG Nakit
380
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
1
Kameralar açıldığında ringin ortasında takım elbisesi ile Mayhem'i görüyoruz. Yanında, belinde, omzunda kemeri yok. Seyircilerin sesleri kesilene kadar bekliyor ve konuşmaya başlıyor.

IMG_0848.jpeg

Mayhem : Nasıl başlamalıyım bilmiyorum. Buraya çok vaktinizi almaya gelmedim. Öncelikle bu hafta sosyal medyada kendim hakkımda çok duygusal videolar gördüm. Bir kaç tanesinde gözlerimin dolduğunu itiraf etmeliyim, burada ne kadar uzun zamandır bulunduğumu farketmemi sağladı bu videolar. Bunca zamandır bir sex bağımlısına kelepçeli olduğumu farkettirdi, ama artık özgürüm. Bundan sonrasında ne olacak hiçbir fikrim yok. Belki Jeff'in kemerine aday olurum, belki Meksika kemerini kazanırım, belki de bir hayalin peşinden giderim. Pure... Hayır, hayır Jey'in elinden kemerini almayacağım, hevesini alsın birazcık. Dediğim gibi önümde çok yol ve hangi kavşaktan döneceğimi bilmiyorum. Tek bildiğim her şeyden kurtulmuş bir Mayhem'in herkese büyük tehdit olduğu. Senin için bile! Evet Titus, senden bahsediyorum. Unuttum sanma, sadece erteledim seni. İstemediğin adam şirketindeki en büyük yüz olunca yüzleşeceğim seninle. Anlayacağın, çok da vaktin yok. Hızlıca bütün kanıtları yok et bence. Neyse hazır Venis belasından kurtulmuşken arenaya giriş yasağı almak gibi bir isteğim yok. Önümüzdeki Payback şovuna The SEX'in maçı duyurulmuş. Val'ın partnerini gördünüz mü? Ahahaha, rezaaalettt. O burma bıyıklı lale mi benim yerimi alacak? Hiç sanmıyorum. İnsanlar, benim dediklerime hak verse de Val'ın tarafında olduklarını söylediler. Hayat da biraz böyledir, haklı olsanız da kötü insanlar üstün gelir. İnsanlar şunu unutuyor, Sex'i dağıtan ben veya Val değildi. Bizi, biz mahvettik. Ortak isteklerimiz, farklı görüşlerimiz, bunlar mahvetti bizi. Sinirli miyim, aslına bakarsanız hayır sadece kırgınım. Dargınım ona. Bu saatten sonra elden gelen bir şey olmaz, kafada bitti de kafa da bitti.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: