RPG NOW Sohbet Konusu

CEO

CEO
Konular
37
Beğeni sayısı
211
PG Nakit
0
NAPCAZ LANNNNNNNNNN CHAIRMAN YOK BU EKIOTE DEMI
Son 6 şovdur attığın toplam yorum sayısı 10. Şov takip etmeyi geçtim herkes düzenli takip etmek zorunda değil (sen hiç takip etmiyorsun orası ayrı) çünkü her zaman müsait olmak zorunda değiliz. Fakat insan en azından bir değerlendirme yapar özellikle de Lesnar gibi main event potasında kullandığımız bir oyuncu olunca ekip ister istemez takip o olmazsa en azından emeklerinin bir karşılığı olarak bir değerlendirme yorumu bekliyor. Sen ikisini de yapmıyorsun. Sonra gelip buraya bunu yazıp sorunu Chairman veya başka birinde araman gülünç. Yine de söyleyeyim Chairman olarak bildiğin arkadaşın NOW ekibi ile bir alakası yok.

Hadi bak bunları da geçtim bunları da yapmadın hadi tüm bunlara eyvallah dedik mesela. Sen yazılan şovu bile okumadan şovun sonunda gözükmene rağmen yazdığın promoda bunun farkında bile olmadan promo kesiyorsun. Bu yüzden şakayla karışık alzheimer Lesnar muhabbetini başlattık. Yani daha ne diyebilirim ki ben sana? Oyunu oynamadan bir şeyler bekleme bence.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Son 6 şovdur attığın toplam yorum sayısı 10. Şov takip etmeyi geçtim herkes düzenli takip etmek zorunda değil (sen hiç takip etmiyorsun orası ayrı) çünkü her zaman müsait olmak zorunda değiliz. Fakat insan en azından bir değerlendirme yapar özellikle de Lesnar gibi main event potasında kullandığımız bir oyuncu olunca ekip ister istemez takip o olmazsa en azından emeklerinin bir karşılığı olarak bir değerlendirme yorumu bekliyor. Sen ikisini de yapmıyorsun. Sonra gelip buraya bunu yazıp sorunu Chairman veya başka birinde araman gülünç. Yine de söyleyeyim Chairman olarak bildiğin arkadaşın NOW ekibi ile bir alakası yok.

Hadi bak bunları da geçtim bunları da yapmadın hadi tüm bunlara eyvallah dedik mesela. Sen yazılan şovu bile okumadan şovun sonunda gözükmene rağmen yazdığın promoda bunun farkında bile olmadan promo kesiyorsun. Bu yüzden şakayla karışık alzheimer Lesnar muhabbetini başlattık. Yani daha ne diyebilirim ki ben sana? Oyunu oynamadan bir şeyler bekleme bence.
son 6 şovda 10 mesaj yazmamın ımkanı yok. zaten ılk sovda ılk 3 yaptım sırketın 4 haftalık sovu var bu nasıl oluyor? ayrıca ben push falan demedım chaırman yenı ekıpte var mı dedım sırket satıldıgı ıcın ama sızde anlasılan o tavırla cevap verıyorsunuz. hatta ben şovu takıp etmedım de ona gore promo kestım olayı dogru degıl zatrn. ben o promoyu mactan sınra kestum ve o macı goldberg kazandı jerıchonun veya baska bırının mudahalesı yuzunden ama ısın sonunda jerıcho gelıp bana saldırdı mı evet saldırdı. ona gore bırseyler konustuk. rpgyı ben zate normal sartlarda salmıstım ancak sızın sırketınızle dondum ama burada da pek zaman ayıramıyorum ama en azından adımız olsun dıye oynamaya gayret edıyorum, durumumun bende farkındayım ama dedıgım gıbı ıcınızdekılerı yazmak ıcın mesajı baska sekılde anlamıs gıbı yapıyorsunuz gıbı geldı.

not: yonetım mesajı fazla yazım hatası var dıye sılmezse sevınırım, pcde oldugum ıcın boyle yazıyorum bır daha olmaz amacım kendımı ıfade etmek su an.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: