Bakambu Real Betis'e Gidiyor

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
647
Beğeni sayısı
788
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Olm bu kadar da olmayın ya. @Beast Incarnate ne demek istediğini daha iyi anlıyorum reis.
Türk değil, Fenerli değil, genç bir oyuncuda değil ki genç oyuncular satıyoruz oyuncu üretme fabrikası oluyoruz falan diyelim. Niye destekleyeyim veya niye "İşte bu, pahalıya adam satmışız. Helal olsun!" gibi samimiyetsiz bir yorum atayım?

Black Widow

ultrAslan
Konular
799
Beğeni sayısı
904
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Türk değil, Fenerli değil, genç bir oyuncuda değil ki genç oyuncular satıyoruz oyuncu üretme fabrikası oluyoruz falan diyelim. Niye destekleyeyim veya niye "İşte bu, pahalıya adam satmışız. Helal olsun!" gibi samimiyetsiz bir yorum atayım?
Benim demek istediğim bu sizi niye rahatsız ediyor. GS'de kazansın FB'de kazansın BJK'de kazansın diğer kulüplerde kazansın. Hepimiz Türküz ya tamam rekabeti anlıyorum da bu hasetliği asla anlamıyacağım kusura bakmayın sizle alakası yok genel olarak yazmıştım. Eski muhabbetimiz de @Beast Incarnate ile bu konuyu konuşmuştuk o zaman net anlayamamıştım bu mesajdan sonra anladım. Senlik değil bunu başka birisi de yazsa GS'li de yazsa aynı şeyi yazardım.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: