RPG Money in the Bank 2024'e Puanınız ve Değerlendirmeniz

Money in the Bank 2024'e Puanınız ve Değerlendirmeniz

• 9

Oy: 0 0.0%
  • 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• Kullanılan toplam oy
    14

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
224
Beğeni sayısı
1,842
PG Nakit
0
jomo.jpg
vall.jpg

Kras Mazov

Tractatus
Konular
34
Beğeni sayısı
1,318
PG Nakit
170
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Şovun açılışında kazanacağımı bekliyordum, beklediğim gibi de oldu. Açıkçası benim bünye bu maçta da savunamadan kaybetseydi kaldıramazdı büyük ihtimalle. Şu gifli maç sunumundan benim de nasibimi almam beni mutlu etti çünkü o gifler beni direkt maçın içine sokuyor hypelıyor. Daniels kazansa da kaybetse de şaşırmazdım. Segmentleri güzeldi ama biraz aceleye geldi. Maçını da beğendim. Daniels'ı tek tuş edenin hala ben olması da şekil. Money In The Bank'te Jericho dışında herkes iyi bir spot aldı. Ama Jericho bi promo falan kesse karakterin hakkını verecek zaten. Yine de çok güzel bir maçtı. Malakai vs Ospreay ring içi olarak güzel bir maçtı. Ospreay net bir galibiyet alamasa ya da forfeit ile kazansa belki Malakai için daha iyi olabilirmiş ama böylesi de doğru bana göre. Sex War gerçekten şovun maçıydı bana göre. Keşke Lakot sık gelseydi de maç Fatal 4 Way olsaydı. Yeni kurulan bir ekip için doğru olmayabilirdi ama benim aradığım biraz spot maymunluğu oldu. Genel anlamlarda beğendiğim, tam puanı hak eden bir şov oldu elinize sağlık.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: