RPG Destiny Of Joe; Efsane Devam Ediyor

The Cerebral MadVillan

PG.com Kullanıcısı
Konular
78
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
265
RPG Karakteri
Samoa Joe
Favori Güreşçi
Samoa Joe

California...
Şehvetin,Tutkunun ve Rahatlığın tek adresi...

california-southerncalifornia.gif

Bu şehir tabi ki de bir sürü bölgeye ev sahipliği yapıyor
San Diego, San Francisco, Los Angeles ve tabi ki de Huntington Beach.

Downtown_Huntington_Beach.jpg

Huntington Beach... Bu yere iyi bakın bayanlar ve baylar çünkü bu gördüğünüz yer hayatınızdaki en ihtişamlı yer olabilir.
Tabi ki burası sadece güzel atmosferi ile meşhur değil.

...

YER: Huntington Beach'te bulunan bir güreş okulu

1689014848668.jpeg
İki kişi ring üzerinde güreşmektedirler.

1689014969782.jpeg
Bir güreşçinin adı Martin diğerin de adı Jonathan'dır.
Martin, Jonathan'a bir chop atar ardından ise iplere doğru gönderir ve clothesline vurur.
Martin köşeye doğru geçer ve Jonathan'nın kalkmasını bekler, Jonathan kalkar ve Martin, Jonathan'a shotgun dropkick vurmaya çalışır ama başaramaz.
Jonathan ise Martin'e yumruk attıktan sonra Body Slam yapar ardından köşeye doğru gidip Elbow Drop yapar.
Momentumu toplayan Jonathan bitirici vuruşu yapmak için Martini kaldırır ve coquina clutch yapar!!
zkk_rocky_mountain_pro_wrestling_academy_cover.jpg

coquina clutch'ı çok vasat bir şekilde yapar ve tam o sırada...
metal-duduk-demir-ogretmen-hakem-dudugu-2.jpg

Düdük sesi gelir ve Jonathan coquina clutch yapmayı durdurur.

Jonathan; Ama patron bu sefer tam da istediğin gibi yapmıştım.
Der ve kameralar ringin dışını gösterir ve ekranlarımızda...​

raw_01202020hm_0314--bf8964664853baf89710af1b8a18a3b2.jpg

GÜREŞ HOCALIĞI YAPAN BİR SAMOA JOE VARDIR!!
(JOE Profesyonel güreşi bırakalı çok olmuştur ve artık vaktini bu güreş okulundaki öğrencileri eğitmek için harcıyordur.)
Joe; Hayır çömez herif eğer dediğim gibi yapsaydın bu lanet düdüğü çalmazdım, beni dikkatli izle bu hareketi sana son bir kez daha gösteriyorum.

JOE Ring'e doğru gelir

Joe;
Orada düdüğü çalma sebebim hala o sertliği gösteremedin, bu hareketi yaparken artık kafanın içinde sadece yatırdığın rakibini bitirmek için çalışacak. Sanki kilide bağladığın kişiyi bir av olarak düşün.

JOE, Jonathan'a deneme amaçlı Coquina Clutch bağlar
d0fe77e3c95f0320-600x338.jpg

Joe; Rakibin bayılana veya pes edene kadar bırakmayacaksın, şuan sen bu hareketi yediğine göre artık sen de benim bir avımsın demektir!!
Der ve Jonathan hemen pes eder.

Jonathan; "AH patron canımı çok acıttın" der ve boynunu tutar.

JOE İse yardım etmek amaçlı Jonathan'a bir buz torbası verir ve...

BİR ANDA BÜTÜN GÜREŞÇİLER "İYİ Kİ DOĞDUN JOE" DEMEYE BAŞLAR
Evet yanlış okumadınız bugün SAMOA JOE'nun doğum günüdür!!

images

JOE PASTAYI KESER
BU SIRADA GÜREŞ OKULUNUN SAHİBİ AHBAP RİCK ELİNE BİR MİKROFON ALIR VE KONUŞMAYA BAŞLAR

Ahbap Rick;
Gördüğünüz bu koca adam bir yaşını daha yitirdi gençler (Elini Joe'nun omzuna atar) evet kabul ediyorum adamım, bu adam artık eskisi kadar belki de çevik değil ama bu adam hala bir kaya gibi dostum. İzin verirseniz size bir anımı anlatacağım. Bu adamı ilk gördüğümde 14 yaşındaydı o zamanlar buralara çok gelen kişi olmazdı hele ki 14 yaşında birisi, yapmayın adamım bu resmen bir çılgınlıktı, işte o yüzden Joe buraya geldiğinde çok şaşırmıştım ama sonradan onu tanıdıkça durumu kabul ettim. BU ADAM CİDDEN DOĞDUĞUNDAN İTİBAREN PROFESYONEL GÜREŞLE YAŞIYORDU. Her güreşmeye başladığında sanki hayatının amacını bulmuş gibiydi ve bunu severek yapıyordu. İşte demeye çalıştığım şey de bu. Eğer buraya geliyorsanız ve gerçekten de Profesyonel bir güreşçi olarak hayatınızı sürdürmek istiyorsanız bu adam gibi olun, Teşekürler...

JOE, AHBAP RİCK'E SARILIR VE MİKROFONU ELİNE ALIR
TAM JOE KONUŞMAYA BAŞLAYACAĞI SIRADA ARKADAN BİR SES GELİR

Bilinmeyen kişi;
BAY JOE BAY JOE, size gelen bir zarf var.

/attachments/633/?hash=4c8edd5d90161f83be72c0b8f4af5831

JOE ŞAŞKINLIKLA ZARFI ALIR VE AÇAR.

SAMOA JOE'YA MEKTUBU YOLLAYAN BİZZAT PGW'DEN GELİYORDUR.
VE PGW, JOE'YA KONTRAT VERİR.

JOE İSE ZARFI ORADAKİ KİŞİLERE GÖSTERİR VE İNSANLAR ÇOK SEVİNİR.
"JOE İS BACK!! JOE İS BACK!! JOE İS BACK!! "

MİLLET ÇOK SEVİNSE DAHİ JOE ÇOK TA SEVİNMEZ VE AHBAP RİCK İLE KONUŞUR.

Joe;
Rick, biliyorum bu duruma şuan çok mutlu oldun. Anlıyorum beni o ringlerde görmeyi özlediniz, insanlar özlediler ama bilmiyorum. Dediğin gibi dostum artık eskisi gibi değilim artık tankımda ne kadar yakıt kaldı bilmiyorum bile. Ayrıca burası ne olacak?? Sen tek başına burayı nasıl idare edeceksin?? Biliyor musun HAYIR bu teklifi reddediyorum olmaz artık benden geçti dostum.

Ahbap Rick; Bak Joe, hak veriyorum düşüncelerinde haklısın evet anlıyorum belki eskisi gibi değilsin evet belki ne kadar yakıtın kaldığını bilmiyorsun ve evet belki de artık eskisi kadar çevik değilsin ama biliyor musun adamım bunların hepsi palavra. Ben bugün senin adına ne söyledim? "BU ADAM CİDDEN DOĞDUĞUNDAN İTİBAREN PROFESYONEL GÜREŞLE YAŞIYORDU" Dedim.

Joe; Evet güreş olmadan yaşayamadığım doğru ama baksana zaten şuan hali hazırda güreşmesem dahi burada bir sürü insana eğitim veriyorum, bu beni tatmin ediyor

Ahbap Rick; Hadi ama adamım sadece yaptığın kendini kandırmak. Bunun böyle olmadığını sen de biliyorsun. Sen sadece insanlara eğitim vererek bu açlığını kapatamayacağını hepimiz biliyoruz. Aklın bu fikre sıcak bakmasa bile kalbin şuan bu teklifi o kadar kabul etmek istiyor ki bundan eminim dostum. Burayı dert etme bir şekilde burası kendi yolunu bulur. Senin adına konuşuyorum. Çocukken savaşmaktan hiç bir zaman kaçınmadın, her zaman yenilsen dahi kanının son damlasına kadar savaştın şimdi yapman gereken bu eforu yeniden sarf edip o şirkete gitmek!!

JOE AHBAP RİCK'E SARILIR VE TEŞEKKÜR EDER.
ARDINDAN JOE ODADAN ÇIKAR VE ELİNE MİKROFON ALIR.

Joe;
Çocuklar 5 dakika mola. İlk önce hepiniz doğum günümü kutladığınız için teşekkür ediyorum. Artık bugünden itibaren istifamı veriyorum. Evet bu üzücü bir durum ama hayatta bazen istediklerimiz şeyler için kendi konfor alanımızdan çıkmamız gerekir. Merak etmeyin zaman buldukça mutlaka buraya geleceğim ve son olarak şunu bilmenizi isterim ki...

JOE İS BACK

Ekli dosyalar

• 1689016913294.jpeg
    1689016913294.jpeg
    1.7 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: