The Miz Gazze'de Ateşkes İstemiyormuş

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,676
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Büyük çoğunluğu apolitik, cahil ve aynı paralellikte İslam düşmanı.
Haklısın ama eskaza olayla ilgili görüntülere şahit olanların çok kısa bir değerlendirme süreci sonunda kimin abarttığı konusunda net bir fikre sahip olacağını düşünüyorum. Avrupa ve Amerika'daki kayıtsız şartsız desteğin biraz olsun kırıldığına yönelik haberler okuyorum. Ne kadar doğrudur bilmem. Bence oradaki bir eli balda bir eli balda insanlar da biraz olsun bu siyonist zihniyetin ne derece hayvanlaşabileceğini gördüler. Sosyal medya genelde bir kaka çukuru. Fakat en azından bu konuda olması gereken bir duruş sergileniyor gibi geliyor bana.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,457
Beğeni sayısı
4,175
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Haklısın ama eskaza olayla ilgili görüntülere şahit olanların çok kısa bir değerlendirme süreci sonunda kimin abarttığı konusunda net bir fikre sahip olacağını düşünüyorum. Avrupa ve Amerika'daki kayıtsız şartsız desteğin biraz olsun kırıldığına yönelik haberler okuyorum. Ne kadar doğrudur bilmem. Bence oradaki bir eli balda bir eli balda insanlar da biraz olsun bu siyonist zihniyetin ne derece hayvanlaşabileceğini gördüler. Sosyal medya genelde bir kaka çukuru. Fakat en azından bu konuda olması gereken bir duruş sergileniyor gibi geliyor bana.
Ben ABD toplumunun genel olarak bu tip konularda pek ihya olabileceğine inanmıyorum açıkçası, tabii ki belirli kesimlere etki edip düşüncelerini değiştirir ama genel kitleden bahsedecek olursak durumun pek de değiştiğini ya da değişebileceğini ben düşünmüyorum şahsen.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: