Nic Nemeth: "Güreşten Değil, WWE'de Yaptığım Şeyden Nefret Ediyordum"

jaques

clk
Konular
39
Beğeni sayısı
1,121
PG Nakit
220
RPG Karakteri
CM Punk

Nic Nemeth fka Dolph Ziggler, Busted Open'ın konuğu olmuş. Yaklaşık 50 dakikalık sohbetteki en kritik cümleleri derledim.

- Serbest bırakılmasından 6 ay önce yönetime mail atıp serbest bırakılmak istediğini söylemiş.

- WWE'den ayrılmayı son 2 yıldır düşünüyormuş.

- "Güreşten nefret ediyorum" geyiğinin tamamen bir şaka olduğunu belirtmiş. Özünde WWE'de yaptığı şeyden nefret ediyormuş.

- Tüm potansiyelini kullanabileceği bir yere gitmek istemiş. İlk durağını NJPW seçmesinde Jon Moxley'nin tavsiyesi etkili olmuş.

- Kendisine yazılan maçların kısalığı ve ismi gözüktüğünde insanların maçın sonucunu tahmin edebilecek hale gelmesi ayrılma fikrini iyice güçlendirilmiş.

- WWE'de geçirdiği 20 yıldan pişmanlık duymuyormuş hatta minnettarmış. Fakat artık WWE'deki süresini doldurmuş.

- Halen bu kadar harikayken insanların "Ziggler'ın vadesi 10 yıl önce doldu" demesi bu kararı almasında etkili olmuş. Önümüzdeki süreçte ana odağının güreş olacağını söylüyor. 25 yaşında gibi hissediyormuş ve şu an hayatının en iyi formuna sahipmiş. Kendisine katlanamayan kesimin bundan sonra eleştiriciği tek şeyin saçları kalacağını ima ediyor. Ayaküstü esprisini de yapıp Vince McMahon'ın zamanında sırf saçlarından dolayı ona uyuz olduğuna gönderme yapıyor abim.​

Son düzenleme:

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Çok samimi bir demeç, keşke 2 yıldır sahip olduğu bu düşünceyi daha çabuk pratiğe dökebilseymiş ama bu olanların bugün gerçekleşmesinin de elbet Nemeth yönünden makul sebepleri vardır. Kariyerinde açtığı yeni sayfaya umarım bambaşka lezzette hikayeler yazar, merakla bekliyorum yeni serüvenini.

jaques

clk
Konular
39
Beğeni sayısı
1,121
PG Nakit
220
RPG Karakteri
CM Punk
Çok samimi bir demeç, keşke 2 yıldır sahip olduğu bu düşünceyi daha çabuk pratiğe dökebilseymiş ama bu olanların bugün gerçekleşmesinin de elbet Nemeth yönünden makul sebepleri vardır. Kariyerinde açtığı yeni sayfaya umarım bambaşka lezzette hikayeler yazar, merakla bekliyorum yeni serüvenini.
Bence WWE’deki pandemi süreci bitince gidebilirdi. Dediği tarihler de uyuyor çünkü. Drew ile WWEC feudu sonrası Roode ile takım oldu falan burada bıktığını düşünüyorum. Ta ki Vince onu NXT’ye yollayana kadar. Muhabbet arasında Breakker ile çalışmanın ve onu yükseltmenin kendisine ne kadar keyif verdiğinden falan bahsediyor bence bu olay onu caydırdı ve ertelemesine neden oldu. Yoksa kendisi de acil durum butonu gibi kullanıldığının farkındaydı her zaman ama artık o özelliğinin bile kalmadığını idrak etti. Triple H yönetiminde tamamen ekran süresi kesildi. Vince baştayken 8 ay birilerine yatıp 3-4 ay midcard kemeri - TTC alıyordu artık o da mümkün değildi. İyi bile dayanmış harbiden.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bence WWE’deki pandemi süreci bitince gidebilirdi. Dediği tarihler de uyuyor çünkü. Drew ile WWEC feudu sonrası Roode ile takım oldu falan burada bıktığını düşünüyorum. Ta ki Vince onu NXT’ye yollayana kadar. Muhabbet arasında Breakker ile çalışmanın ve onu yükseltmenin kendisine ne kadar keyif verdiğinden falan bahsediyor bence bu olay onu caydırdı ve ertelemesine neden oldu. Yoksa kendisi de acil durum butonu gibi kullanıldığının farkındaydı her zaman ama artık o özelliğinin bile kalmadığını idrak etti. Triple H yönetiminde tamamen ekran süresi kesildi. Vince baştayken 8 ay birilerine yatıp 3-4 ay midcard kemeri - TTC alıyordu artık o da mümkün değildi. İyi bile dayanmış harbiden.
Doğru gerçi 2 senelik süreç içinde arada keyifli bir NXT’si vardı onu atlamışım, kararını yeni vermiş olması makul o yüzden. Tabii Triple H de ana potadan mid-carda kadar yenilikçi anlayışla kendi yıldızlarını doldurmak istediği için Ziggler’ın üstünü çizdi iyiden iyiye.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: