Togg Yeni Sedan Modelini Tanıttı

Prophet

kafaya taktığına değmez
Konular
19
Beğeni sayısı
130
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Sami Zayn
TOGG projesi, çok büyük bir siyasal proje olmasının yanında, artık cidden de halkın biraz daha cebine uygun şeyler üretmesi gerekiyor. Seçim vakti yüksek teknolojili araç üretip gerekli reklamını yaptılar. Ama sorun şu zaten AKP destekçilerinin büyük bir oranı bu araca erişemiyor, muhalefet cepheden de parası olanlar arasında bu arabayı alacak birisi çıkacağını sanmıyorum. Yani bu aracın hitap ettiği kitle yine zengin kesim diyebileceğimiz iktidar yanlıları. Bu tamamen benim varsayımımdır. Kendimce biraz daha teknolojik ve sistemsel faktörlerden ödün verip biraz daha düşük bütçeli halkın daha rahat erişebileceği araçlar üretmeleri lazım.

Deeppy

BANKER
Konular
126
Beğeni sayısı
491
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Güzel model. Ona benziyor buna benziyor demeyeceğim çünkü birçok araba modeli birbirine benziyor. Ek olarak almayacağımız için pek de önemi yok. Yandaşlara hayırlı olsun.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
200
Beğeni sayısı
1,035
PG Nakit
380
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
1
TOGG projesi, çok büyük bir siyasal proje olmasının yanında, artık cidden de halkın biraz daha cebine uygun şeyler üretmesi gerekiyor. Seçim vakti yüksek teknolojili araç üretip gerekli reklamını yaptılar. Ama sorun şu zaten AKP destekçilerinin büyük bir oranı bu araca erişemiyor, muhalefet cepheden de parası olanlar arasında bu arabayı alacak birisi çıkacağını sanmıyorum. Yani bu aracın hitap ettiği kitle yine zengin kesim diyebileceğimiz iktidar yanlıları. Bu tamamen benim varsayımımdır. Kendimce biraz daha teknolojik ve sistemsel faktörlerden ödün verip biraz daha düşük bütçeli halkın daha rahat erişebileceği araçlar üretmeleri lazım.
Dosto, fiyatı geç zaten üretimi yeni yeni hızlanmaya başladı T10X'in. Arabayı deneme şansı da buldum, öyle fiyatının hakkını vermeyen bir araba değil. Kendi klasmanındaki arabalar ile kıyaslarsam (X1 , Tucson, 2008 vb.) tabi ki de biraz geride güç olarak. Teknoloji olarak hiçbir eksiği yok hatta fazlası var ama elektrik devresinde sorun çıktığını söyleyen çok kişi duydum. Yani demek istediğim, araç fiyatının hakkını veriyor ama seçim zamanı dendiği gibi uygun bir fiyatta değil şuan. Ülkede ne uygun fiyatta ki?

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: