Scott Steiner Bron Breakker'ın Ana Kadroya Çıkmaması Konusunda Konuşmuş

Konular
1,948
Beğeni sayısı
935
PG Nakit
655
RPG Karakteri
Solo Sikoa
Favori Güreşçi
CM Punk
1
scott-steiner-bron-breakker-april-2-a.jpg

Scott Steiner, yiğeni (evet bu bilgi bana da yeni geldi) Bron Breakker'ın neden hala ana kadroya çıkmadığı konusunda yorum yapmış.

Scott Steiner: ''Onun için doğru zaman gelene kadar bekleyecekler. Yani, ana kadroya çıkarken bir plana bağlı olarak çıkmak, plansız olarak öylece gözükmekten daha iyi. Onun öğrenmeye devam etmesi en iyisi olacaktır. O hazır olduğunda bunu bileceklerdir. Ben hazır olduğunu düşünüyorum ama..''

Kaynak

Ensiferum

eater.of.worlds
Konular
59
Beğeni sayısı
737
PG Nakit
120
Steiner iyi zırvalamış. NXT'de bir güreşçiyi girebileceği her türlü senaryoya sokuyorlar, ana kadroya çıktığı zaman o adamla alakalı merak edilen hiç bir şey olmuyor. Şu garabeti kapatmadıkları sürece ana kadroya çıkardıkları hiç bir adam için zerre heyecan uyandıramazlar. Hazır mısın 5 senedir izlediğin adam geliyor, sadece farklı renkte bir şovda güreşecek. Çok heyecanlı anasını satayım.

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Steiner iyi zırvalamış. NXT'de bir güreşçiyi girebileceği her türlü senaryoya sokuyorlar, ana kadroya çıktığı zaman o adamla alakalı merak edilen hiç bir şey olmuyor. Şu garabeti kapatmadıkları sürece ana kadroya çıkardıkları hiç bir adam için zerre heyecan uyandıramazlar. Hazır mısın 5 senedir izlediğin adam geliyor, sadece farklı renkte bir şovda güreşecek. Çok heyecanlı anasını satayım.

Ben SD ve Raw izleyicisinin NXT izlediğini sanmıyorum ya. Zaten bu yüzden NXT'de çok over olan isimler ana şovlarda patlıyor.

Ensiferum

eater.of.worlds
Konular
59
Beğeni sayısı
737
PG Nakit
120
Ben SD ve Raw izleyicisinin NXT izlediğini sanmıyorum ya. Zaten bu yüzden NXT'de çok over olan isimler ana şovlarda patlıyor.
Bütün şovları 3-5 kişilik aynı kitle izliyor. Öyle NXT bakmayan casual izleyici falan kalmadı bence WWE indy/kadın sistemine geçtiğinden beri. Geçen hafta 0.46 reyting alınmış gözüküyor. Zamanında TNA'in alay konusu olan reytingleri bundan daha yüksekti düşün.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
157
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Bu adamlar ana kadroya direkt çıkamazlar. Bütün çaylaklar maç ve televizyon tecrübesine ihtiyaç duyar. Bunu karşılamaları gerekli. Breakker bu tecrübeyi edinmiş olsa da çok büyük planlar kurulduğundan uygun anı bekliyorlar. Zırvalama falan yok.

Ha, derdin sadece ulusal kanalda bir gelişim şovu yapılıyor olması ise buna katılıyorum. Hiç değilse dijitalde paywall’ın arkasına almaları gerekiyor.

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Bütün şovları 3-5 kişilik aynı kitle izliyor. Öyle NXT bakmayan casual izleyici falan kalmadı bence WWE indy/kadın sistemine geçtiğinden beri. Geçen hafta 0.46 reyting alınmış gözüküyor. Zamanında TNA'in alay konusu olan reytingleri bundan daha yüksekti düşün.

Şu saatten sonra eskisi gibi 3M 5M reytingler çok zor. WWE daha çok ülkeler arası bir şeyler yapıyor ve arenaları dolduruyor. Bunun yanında örneğin Ciampa'nın geçen bir maçı şovdaki en düşük reytingi almıştı. Yani NXT tamamen izlense daha yüksek alırdı örneğin. Bron konusunda ise ben adamın çoktan hazır olduğunu ama ana kadronun ona hazır olmadığını düşünüyorum. Çünkü bu adamın direkt ortalığın anasını ağlatarak giriş yapması lazım.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
157
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Bu argüman yanlış ya. Zeitgeist’ı göz ardı ediyorsun. WWE tüm zamanların en kârlı senesini yaşadı. İnsanlar artık eskisi kadar TV izlemiyorken 15 sene öncenin ortalama reytingleri ile kıyaslamak haksızlık olur. Ben de işin düşük olduğunu düşünüyorum ama 10-15 sene öncesine göre fazlasıyla iyi noktadayız.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: