SANADA Forbidden Door Deneyiminden Bahsetti

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
SANADA, AEW x NJPW: Forbidden Door II'de Jack Perry'ye karşı IWGP Heavyweight Şampiyonluğunu savundu ve CM Punk ile sahne arkasında görüştü. SANADA kısa süre önce NJPW ile yeni bir röportaj yaptı ve bazı açıklamalarda bulundu:

Forbidden Door için ABD'ye yaptığı seyahat hakkında: "Bu unvanı kovalarken korumanız gereken hiçbir şey yok; ancak şimdi sadece kemerin kendisini değil, imajını da korumalısınız. AEW'deyken IWGP kemerinin ne kadar önemli olduğunu hissettim... CM Punk ile sohbet ettim ve o da 'bu kemer en havalısı' dedi. CM Punk'ın sizin kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı bilmesi, IWGP şampiyonunun ne kadar geniş kitlelerce tanındığını gösteriyor."

Programda Jack Perry ile yaptığı maç hakkında: "Rakibim Perry'de bir şeyler olduğunu görebiliyordum, taraftarlar onun arkasındaydı ve Chicago'da DOUKI ile de iyi bir maç yapmıştı. Bence gelecek vaat eden biri. Ama bence bu bir deplasman maçı olduğu için en önemli şey o ortamda ve o atmosferde kim olduğumu gösterebilmekti. Kartta nerede olduğunuz elbette önemli ama benim işim o ortamda SANADA'nın kim olduğunu göstermek ve bunun da ötesinde kazanmaktı. Bunu başardım ve başardığım için minnettarım."

FyoMjo3aAAUOV6m.jpg:large

Kaynak

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: