JERICHO’NUN KOCALARI

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob

Direkt tartışmaları koydum. Noel gecesi saat, sabaha karşı 4’te hâlâ olayların merkezinde olduğu zırvasını satmaya çalışan Jericho’yu gerçeklerle tokatlayan Stephen P. New ve The Great Brian Last’den Allah razı olsun.

Orta yaş krizine girmiş, mark ardı yalayarak book almaya çalışan bu zavallıyı seven varsa benimle arasını açsın.​

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,934
Beğeni sayısı
1,493
PG Nakit
385
1
Jericho'nun güncel delusional kafa yapısını, her şeyi kendine çevirmeye çalışıp gündemde kalmasını tabi ki beğenmiyorum. Ancak Jericho 90'ların sonundan beri güreşin en yaratıcı zihinlerinden biri. İster istemez biraz jericholic olduğumuz dönemler oldu. Nature Boy'un Sanat/Sanatçı ayrımı yapmayan bir adam olduğunu düşünüyorum. Adamın dangalaklığı öne çok çıkıyor olabilir, evet ben de öyle tipleri sevmemle tanınır oldum ama, Jericho'nun bugününe bakarak adamı silmemek lazım.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Ancak Jericho 90'ların sonundan beri güreşin en yaratıcı zihinlerinden biri. İster istemez biraz jericholic olduğumuz dönemler oldu. Nature Boy'un Sanat/Sanatçı ayrımı yapmayan bir adam olduğunu düşünüyorum.
"Ancak" kabul edecek bir yeri kalmadı. Yaptığı şey devrimsel bir anlam teşkil etmiyor, matah değil. Sanat/Sanatçı ayrımını yapmıyoruz ayrı mesele, güreş sanat değil. Tşkler.
Şaka gibi ya direkt de beni etiketlemiş sözüm sana diye.
Konuştuğum başka Jericho'cu yok sanırım. Kopar şu bağlarını!

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,934
Beğeni sayısı
1,493
PG Nakit
385
1
"Ancak" kabul edecek bir yeri kalmadı. Yaptığı şey devrimsel bir anlam teşkil etmiyor, matah değil. Sanat/Sanatçı ayrımını yapmıyoruz ayrı mesele, güreş sanat değil. Tşkler.

Konuştuğum başka Jericho'cu yok sanırım. Kopar şu bağlarını!
Güreş sanat olmasa da sanat/sanatçı bağlamı burada da incelenebilir gibi. Flair'ın da özel hayatında çok falsosu yok mu? Ya da birçok güreşçinin? Dangalaklık özel hayatta olunca olur da, sektöre yansıyınca mı olmaz?

WCW'deki Cruiserweight döneminden tut, 2000'ler dahil ringde kendini düzenli izletti ki tahmin edilebileceği üzere, öne çıkarılacak noktası da bu değil aslında. Sürekli kendini yenilemeyi bildi adam, her dönem bize başka bir gimmick izletti ve bu gimmickler kendi döneminin orijinal klasmanına konulacak gimmickler. Mikrofonda da canavar. Yaşını başını aldı, götü göbeği sandı. Gündemde kalmak için oynuyor işte dede. Dedelere biraz saygı. 2000'lerin başından sonuna çok güzel feudlar izletti bize bu adam. Bkz. Jericho vs. HBK.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Jericho TK'in fino köpeği olmak için 1 senedir takla atıp duruyor, olay bu. Her kaynaktan yalanlanmasına rağmen All Out kavgasında Punk'ın soyunma odasında olduğunu iddia ediyordu. Olay hukukî olarak kapatıldı, taraflar NDA imzaladı. Ancak Jericho hala ben imzalamadım diyip gündemde kalmaya çalışıyor. Avukat tarafından gecenin bir vaktinde kucağa alındı.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: