Netanyahu'dan Erdoğan'a Cevap

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
57
Beğeni sayısı
256
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
Yazıp yazıp siliyorum yukarıdaki elmanın birisi konuyu Esat Oktay'a getirmiş yine. Selahattin Demirtas meydanlarda PKK propagandası yaparken, 20.yy da bu ülkeye en net hasarı veren Abdullah Öcalan'ın heykelini dikmek ile alakalı şevkle konuşurken, eş başkan YPG sizi tükrüğünde boğar derken de her şeyi Esat Oktay'a bağlıyor muydu acaba yoksa bu olaylar olurken yaşı politika takip etmeye mi yetmiyordu? Sosyalist kılığı altına girip CHP'ye Kürtçülük yapmaya girmiş -hatta pironuza bile bunun seçimi kazanmak için faydalı olduğunu inandırmış- olabilirsiniz de sizin ne yapmaya çalıştığınız iyi görüyoruz. Ahmet Türk'ü de, Sezgin Tanrıkulu da, Barış Atay'ı da alıp Kuzey Irak'a gidebilirsiniz burada Kürtçülüğe de bölücülüğe de geçit yok bilmem ne yaptığımın amipleri.

Son düzenleme:

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
795
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Yazıp yazıp siliyorum yukarıdaki elmanın birisi konuyu Esat Oktay'a getirmiş yine. Selahattin Demirtas meydanlarda PKK propagandası yaparken, 20.yy da bu ülkeye en net hasarı veren Abdullah Öcalan'ın heykelini dikmek ile alakalı şevkle konuşurken, eş başkan YPG sizi tükrüğünde boğar derken de her şeyi Esat Oktay'a bağlıyor muydu acaba yoksa bu olaylar olurken yaşı politika takip etmeye mi yetmiyordu? Sosyalist kılığı altına girip CHP'ye Kürtçülük yapmaya girmiş -hatta pironuza bile bunun seçimi kazanmak için faydalı olduğunu inandırmış- olabilirsiniz de sizin ne yapmaya çalıştığınız iyi görüyoruz. Ahmet Türk'ü de, Sezgin Tanrıkulu da, Barış Atay'ı da alıp Kuzey Irak'a gidebilirsiniz burada Kürtçülüğe de bölücülüğe de geçit yok bilmem ne yaptığımın amipleri.
Ben Kuzey Irak bölgesinin Turkiye'ye yayılmasını falan iddia etmiyorum burada. Ben, Özgür Özel'in "Herkes eşittir ama Kürt daha az eşittir." lafının arkasından yürüyorum. HDP meşru bir partidir ancak bazı laflarını bende tasvip etmiyorum "Sayın Öcalan" gibi vs vs. Her neyse dediğim gibi herkes eşittir ama kürt daha az eşittir lafı Kürt kelimesini duyunca her şeyi bölücülüğe bağlayanlar oldukça anlamını yitirneyecek gibi.

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
57
Beğeni sayısı
256
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
Ben Kuzey Irak bölgesinin Turkiye'ye yayılmasını falan iddia etmiyorum burada. Ben, Özgür Özel'in "Herkes eşittir ama Kürt daha az eşittir." lafının arkasından yürüyorum. HDP meşru bir partidir ancak bazı laflarını bende tasvip etmiyorum "Sayın Öcalan" gibi vs vs. Her neyse dediğim gibi herkes eşittir ama kürt daha az eşittir lafı Kürt kelimesini duyunca her şeyi bölücülüğe bağlayanlar oldukça anlamını yitirneyecek gibi.
Ya hadi abi hadi, HDP'nin meşru bir parti olması söylemlerinin Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın bütünlük maddelerine karşı örtülü bir saldırı yaptığını gizlemiyor. "Hayır bununla direkt bir baglanti bulunamaz, dolaylı bağlantılar da sadece düşüncedir" diyen birisi ya hayatı boyunca azınlık halkların yaşamadığı bir ülkede yetişmiştir; ya salaktır ya dümdüz bu söylemlere destek veriyordur. Benim verdiğim örnekler hakkında "doğru bulmuyorum" haricinde söylediginiz veya söyleyeceğiniz hiçbir şey yok. Bunun da sebebi her vakit ağzından düşmeyen Esat Oktay yerine konuşmadığınız/konuşamadığınız Sakine Cansız'dır. Esat Oktay'ın Kürtlere veya ülkeye verdiği problemlerin toplamı bu bölücü terör örgütü kurucu üyelerinin verdiği zararin binde biri bile edemez. Az biraz delikanlı olun da hangi taraf da durduğunuz belli olsun. Önce eşitlik/özgürlük isteyip sonra 12 şehit verildigi zaman dilimi içinde halay çektiğiniz videoları sosyal medyada yaymayin. Ya da yayın ki sizi daha iyi tanıyalım. Düşmanını dostundan daha yakında tutacaksın nasıl olsa. Seni kişisel olarak tanımıyorum dostum, senin veya benim şahıs özelinde kim olduğumuzun herhangi bir önemi de yok. Önemli olan söylemlerimiz. Kimseye salak yerine koymanın manası yok. Selametle.

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
47
Beğeni sayısı
644
PG Nakit
250
Bionda senegal bayrağının yanına israil bayrağı da ekledin mi Rojan? Soykırım da öyle bir soykırım ki cumhuriyet tarihinde bu kavimden cumhurbaşkanı ve bakanlar çıkıyor, faşist dediği adam çözüm süreci diye bir saçmalık yaratıp koruculara, polislere, askerlere ve şehit ailelerine ihanet ediyor. Beyan beyan bok.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: