RPG 𐱅𐰇𐰼𐰰

John Marston

PG.com Kullanıcısı
Konular
3
Beğeni sayısı
30
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
.

images

Er Turan duyuluyor ve arena bu yabancı müziğin ne olduğunu anlamaya çalışıyor bir süre boyunca. Ardından Mustafa Ali girişte gözüküyor. Türkün gücü burada! Ali enerjik bir şekilde ipleri geçiyor ve ringe giriyor. Eliyle bozkurt selamı veriyor ardından konuşmasına başlıyor.

Mustafa Ali: Gök tengri adına hepinizi selamlıyorum tebaam. Umay ananın bahşettiği, Oğuz atamın yolunu açtığı bu kudretli yolun bir askeri olarak karşınızda duruyorum. Ne büyük şeref ki ben bir Türk’üm. Orta Asya bozkırlarından Avrupa’ya, Orta Doğu’ya ve bu geleneğin bir temsilcisi olarak ben buraya yani Amerika’ya! 5 bin yıllık bu yüce tarihin bir dalı olarak ve aslında bu mesleğin asıl ustalarının torunu olarak bu güreş denen meret nece iştir ve er meydanında er nasıl olur göstermek için buradayım. PGW! Ben lafı dolandırmam. Adama bir koydum mu tokadı yere yapıştırırım. Bu yüzden buradayım! Bu işi sarıp sarmalamış dış mihrakları buradan kovmak için buradayım.

Ali elini havaya kaldırıyor ve göğü gösteriyor.

Mustafa Ali: PGW ben Mustafa! Hedef kızıl elma! HEDEF TURAN! Yaşasın Türk halkları!

Ali eli ile tekrardan bozkurt yapıyor ve seyircilerin karışık tepkileri eşliğinde ringden iniyor.

Kevin Nash: Bu adam Pakistanlı değil mi Türk ne alaka?

Ali girişte son bir kez bozkurt işareti yapıp arka alana giderken kameralar kapanıyor.​

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: