Kurt Kışı Geçirir Ama Louis Vuitton Atkısıyla Londrada Yaptığı Christmas Tatilini Unutmaz

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,495
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Şu şekil yüzsüz yüzsüz takılmak harbiden tam benim yapacağım hareket o yüzden kızamıyorum adama.

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
375
Beğeni sayısı
626
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Şu şekil yüzsüz yüzsüz takılmak harbiden tam benim yapacağım hareket o yüzden kızamıyorum adama.
Kendi payının 5'te 1'ini bile oluşturmadığı %5'lik bir oy almışsın. Bir tarafta para karşılığında çocuklarına kadar yetecek bir hayat, diğer tarafta da 1.5 ay boyunca CHP ppli çarlar sana razıyız diyecek, seçimde payın olmayacak, 2 ay boyunca Selçuk Bayraktar, Ekrem ve Babacan ile birlikte paylaşılıp ulan ne rekabet dönecek postları atılacak, sonrasında bunu yazan tayfa PKK övücülüğünden devam edip seni unutacak, sen de sürünmeye devam edeceksin. Seçeceğin seçenek az çok belli gibi.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,495
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Kendi payının 5'te 1'ini bile oluşturmadığı %5'lik bir oy almışsın. Bir tarafta para karşılığında çocuklarına kadar yetecek bir hayat, diğer tarafta da 1.5 ay boyunca CHP ppli çarlar sana razıyız diyecek, seçimde payın olmayacak, 2 ay boyunca Selçuk Bayraktar, Ekrem ve Babacan ile birlikte paylaşılıp ulan ne rekabet dönecek postları atılacak, sonrasında bunu yazan tayfa PKK övücülüğünden devam edip seni unutacak, sen de sürünmeye devam edeceksin. Seçeceğin seçenek az çok belli gibi.
Adam Londra'da tatil yaparken bay kemal partisinden tekme tokat kovuldu mesela. Harbiden de gelecek planı on numaraymış adamın.

Ganbarimasu

Ayın Üyesi
Konular
262
Beğeni sayısı
567
PG Nakit
925
Sanki seçimden önce sıvasız sobalı evde aç yaşıyordu ne sürünmeye devam etmesi.

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
375
Beğeni sayısı
626
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Sanki seçimden önce sıvasız sobalı evde aç yaşıyordu ne sürünmeye devam etmesi.
Seçimden önce ama ana mesleği siyaset yapmaktı, şimdi ana mesleğini icra etmeden yaklaşık yarım yıldır en lüks şartlarda yaşayabiliyor. Sürünmekten kastettiğim bu.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: