Omos Brock Lesnar'la Çalışma Deneyimini Anlattı

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Omos Daily Mail'a yaptığı röportajda Brock Lesnar'la WrestleMania'da yaptığı maçı ve onla çalışmanın detaylarını anlattı:

"Lesnar'ın hak ettiği övgüyü aldığını düşünmüyorum. O harika ve çok yetenekli bir çalışan. Bu işi özüne kadar çözmüş durumda. Yüz ifadelerinden fiziğine ve hareket satışına kadar. Her şeyi anlıyor. En önemlisi de kartta nereye konulduğuna bağlı olarak rolünü iyi anlıyor. Çok bilinçli biri, böyle bir insan. Onunla çalışırken, ilk başta beni tanımaya ve rahat hissetmemi sağlamaya çalışıyordu. WrestleMania'da da böyle hissetmemi sağladı. Onunla nasıl yapacağımıza dair bir konuşma yaptığımızı hatırlıyorum ve bana sadece 'Endişelenme!' demişti. O, beklentileri karşılayıp karşılayamayacağımı görmek istedi. Hayattaki her şey bir sınavdır ve ringe çıkıp şu ana öğrendiğim her şeyi bu maça yansıtmam gerektiğini biliyordum. Bu şekilde sonuçlandığı için mutluyum. Brock inanılmaz biri. Maçtan sonra çok mutluydu. Eğlendiğinden emin olmak istedim, bu her zaman benim hedefimdir. Eğlenceli olduğunda, bunu yapmaya devam etmek istersiniz."

Omos duyurulduğunda tepki çeken bu maçın nasıl gerçekleştiğinin hikayesini de anlattı.

"Tüm bu hikaye çılgınca. Elimination Chamber'dan sonraki geceydi ve Ottawa'da Raw vardı. Programda değildim ve yapmam gerekeni yapacaktım, Montreal'e dönüp eve uçacaktım. Saçımı kestirmeye gidiyordum ve yapımcılarımızdan biri ne yaparsan yap, hiçbir yere gitme dedi. Şova gittim ama maçta değil, kuliste bulundum. MVP ile bir kulis segmentimizin olduğunu ve Brock'a meydan okuyacağımızı söylediler. Bunu söyledikleri anda boşluğa düştüm. Konuşmaya devam ettiler ve söyledikleri tek kelimeyi bile duyamadım. İyi olup olmadığımı sordular, ben de "Evet, az önce Brock Lesnar mı dediniz?" dedim. Evet dedi. "Hayır, Brock Lesnar mı? Vay be, tamam!" dedim. Benimle dalga geçildiğini düşündüm. Oraya erkenden gittim ve Paul Heyman'ı gördüm. Selam verdim, Brock'un geleceğini söyledi ve bunun gerçek olduğunu anladım. Ciddi ciddi oluyor."

maxresdefault.jpg

Kaynak

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: