Shelley Brown 1984 Yılında Vince McMahon ve WWF Yetenekleriyle Yaptığı Röportajın Ayrıntıları

Doktor Hektör

The Irish Ace
Konular
124
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
725
vince-mcmahon-shelley-brown-lou-petrucci--e1688911148626-678x381.jpeg

Röportaj segmenti PBS39 kanalında yayınlandı.

LehighValleyNews.com'da yazar Corky Blake'in Mayıs 1984'te PBS39'dan Shelley Brown ile röportaj yapan Vince McMahon ve WWF yetenekleri hakkında yayınladığı bir haber var.

Haber için kendisiyle bir röportaj yapılan Brown, program sunucusu ve Yönetici Yapımcı olarak yaşadığı deneyimin nasıl bir şey olduğunu ayrıntılı bir şekilde anlattı. 'Sıra Sende, Lehigh Vadisi' başlıklı bir program sunuyordu. Shelley'nin PBS39'da yönetici olan kocası, Vince McMahon ve ekibini programa davet etme fikrine pek sıcak bakmıyordu.

Bu işe girerken tek bir kuralı vardı ve o da kendisine dokunulamayacağıydı. Herkesin profesyonel olduğunu belirtmeye devam etti. Vince McMahon Sr. tarafından yönetilen WWWF, Allentown, Pennsylvania'daki Ag Hall'da çekim yapıyordu. PBS39 bir süre için Vince Jr'ın WWF'i ile 'Championship Wrestling' şovlarının post prodüksiyonu konusunda işbirliği yaptı.

(Yayına) çıkmadan hemen önce güreşçilere 'Tek bir kuralım var, o da bana dokunamazsınız' dedim. Ne olabileceğini bilmiyordum ama üzerimde bir elbise vardı ve yönetmeni duyacak şekilde bağlanmıştım. Onlara her şeyi yapabileceğinizi, bana her şeyi söyleyebileceğinizi ama bana dokunamayacağınızı söyledim... Neyse ki çok profesyonel davrandılar.
Vince McMahon'dan programa çıkmasını istemeye karar verdim. Kocam bu fikre pek sıcak bakmadı ve ben de dedim ki, "En kötü ne olabilir ki, hayır der?" Vince'le program hakkında konuştum. Ona (Phil) Donahue formatını anlattım ve bazı güreşçileri de getirip getiremeyeceğini sordum. O da evet dedi.
McMahon ve güreşçilerin gelmesinden bir gece önce McMahon aradı ve artık gelmeyeceğini söyledi. Shelley, konukları onları utandırmak için getirmediğine dair ona güvence verdi. McMahon ertesi sabah tekrar aradı ve gelmeyeceğini yineledi.

Daha sonra seyircilerden soru alma zamanı geldiğinde, mikrofonu ona vereceğini ve soruları almasına izin vereceğini söyledi. McMahon'la bir sonraki konuşması stüdyoya geldiği zaman oldu.

Bunu daha önce hiç anlatmamıştım ama sanırım çok uzun zaman önce olduğu için şimdi anlatmamda bir sakınca yok. Programı kaydetmeden bir gece önce Vince beni aradı ve programı yapmayacağını, programa çıkıp soruları almayacağını söyledi. Vince'e konukları utandırmak için programa davet etmediğimi söyledim. Bunu yapmak zorundayız dedim; seyirciler geliyor.

Programın seyircilerden soru aldığımız bölümüne geldiğimizde, mikrofonu alıp soruları alabileceğini söyledim. Onunla bir sonraki konuşmam, istasyondaki konferans salonuna geldikleri zamandı.

Adamlar çok komikti. Henüz tam olarak kendi kişiliklerine bürünmemişlerdi ve daha nazik olamazlardı. Bu küçük istasyonumuz için büyük bir olay olacaktı. Heyecan vericiydi ve ter içinde kalmıştım. Orada tek kadın olarak, bir elbise ve yüksek topuklu ayakkabılarla olacaktım.

Katılan güreşçiler arasında Sgt. Slaughter, Captain Lou Albano, Roddy Piper ve 'Klas' Freddie Blassie de vardı. Soru-cevap sırasında bir seyirci Piper'a eteğinin altında ne olduğunu sordu. Shelley hayranın sorusunu tekrarlayınca Piper ona baktı ve eteğini kaldırdı. Makalede Shelley'nin 'uyumlu davrandığı' ve bugün hala öyle davrandığı belirtiliyor. Ne gördüğünü ya da görmediğini söylemiyor ama her şey o kadar hızlı olmuş ki bir sonraki soruya geçmiş.

Brown, program yayınlandıktan sonra Allentown'daki yerel güreş camiasında hayran kitlesi kazandı.

Bir keresinde programımız yayınlandıktan sonra Ag Hall'a gittim ve seyirciler beni tanıdı ve "Shelley, Shelley, Shelley!" diye bağırmaya başladı. Ne zaman başka bir (güreş) şovu yapacaksın?" dediler. Bu harikaydı.

WWF'in Ag Hall'da kaydettiği son 'Championship Wrestling' programı, röportajdan bir ay sonra, Haziran 1984'te gerçekleşti. Kayıtlarını Poughkeepsie, New York'taki Mid-Hudson Civic Center'a taşıdılar.​

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: