Sizce Hangi Süper Lig Kulüpleri Avrupa Süper Ligi’ne Katılacak?

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,021
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Galatasaray’dan başka kimsenin Avrupa’da o kadar yüksek forsu yok, ama olası formattaki gibi 64 takım düşünülüyorsa Fenerbahçe ve belki Beşiktaş da araya kaynayabilir.
Şu son on yıldaki başarı tablosuna bakmış mıydın? Forumda konusu açıldı.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,377
Beğeni sayısı
3,687
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Şu son on yıldaki başarı tablosuna bakmış mıydın? Forumda konusu açıldı.
E tabii son 10 senede -ki onun da büyük çoğunluğunu ilk 5 senesinde topladınız- iyi bir puan oranı yakalamışsınız ama hala Avrupa’da bu ülkenin bir numaralı temsilcisi ve insanların büyük oranda aklına ilk gelen kulüp Galatasaray’dır bunun kolay kolay değişeceğini de zannetmem.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,021
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
E tabii son 10 senede -ki onun da büyük çoğunluğunu ilk 5 senesinde topladınız- iyi bir puan oranı yakalamışsınız ama hala Avrupa’da bu ülkenin bir numaralı temsilcisi ve insanların büyük oranda aklına ilk gelen kulüp Galatasaray’dır bunun kolay kolay değişeceğini de zannetmem.
Avrupa Ligi şampiyonluğu var diye akla geliyorsunuz ama o kadar yani. Demek istediğim şey o.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,377
Beğeni sayısı
3,687
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Avrupa Ligi şampiyonluğu var diye akla geliyorsunuz ama o kadar yani. Demek istediğim şey o.
Çeyrek finalde Real Madrid’e kök söktürdüğümüz için, ertesi sezon prime Juventus’u ölüm kalım maçında yenerek turnuva dışına ittiğimiz için, daha 2 sene önce Avrupa Ligi’nin ölüm grubundan namağlup lider çıkıp o kısır kadroyla Barcelona’yı elimizden kaçırdığımız için akla gelmiyoruz yani… Pekala.

Caliph

british master
Konular
94
Beğeni sayısı
1,249
PG Nakit
595
RPG Karakteri
Paul Heyman
Çeyrek finalde Real Madrid’e kök söktürdüğümüz için, ertesi sezon prime Juventus’u ölüm kalım maçında yenerek turnuva dışına ittiğimiz için, daha 2 sene önce Avrupa Ligi’nin ölüm grubundan namağlup lider çıkıp o kısır kadroyla Barcelona’yı elimizden kaçırdığımız için akla gelmiyoruz yani… Pekala.
Avrupalıların herhangi bir uzvunda bile değildir bu dediklerin, ülke içinde takımların kendi taraftarlarının kullandığı bir mastürbasyon sadece. Taylan'ın dediği doğru, GS'nin adı müzesinde bulunan UEFA Kupası sayesinde biliniyorsa biliniyor. Beşiktaş taraftarı olarak ülkedeki "üç büyük" takımın cürmü anca bu coğrafyada söküyor, Avrupa'da bir kupa alındı ya da - üç takım için geçerli bu dediğim - üç beş kendinden üst gömlek takımı yendi diye aynı kulvarda olamıyoruz, olamayacağız maalesef. Klişeye battım gibi görünüyor olabilir fakat söylenmesinde hiçbir sakınca olmayan, gerçekler olarak bakıyorum aynı zamanda.

Dev aynasının karşısında ben de bir dönem çok bulundum, oradan ayrıldıktan sonra realist bakış açısının ne kadar da doğru olduğunun farkına vardım, tavsiye de ederim.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: