BAB Her Be A Booker'da Kullandığınız Pickler

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Açtığınız Be A Booker'larda, forumda veya başka yerlerde draft ile açılan BaB Evrenlerinde kadronuza baktığınızda her zaman gördüğünüz pickler var mıdır? Varsa bunlar nelerdir?​

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,426
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Will Ospreay. Yeni evren hariç hemen her BaB’ımda mutlaka yer verirdim. Bunun gibi birkaç sabit pickim daha vardı aslında ama son evrende kendi adıma alışılanın oldukça dışında bir kadro kurmak istedim ve öyle de oldu; bu açıdan yazmak çok keyifli olacak.

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Sürekli ilk picklerde unutulmuş bir Adam Copeland'ımız banko oluyor. Yine garip bir şekilde rosterda Bobby Roode'da görüp bookluyoruz. Onun dışında her draft sonrası kadroda PAC, RVD, Scorpio Sky, Shelton Benjamin ve ara sıra Tomohiro Ishii görüyoruz. Bunların dışında çoğunlukla SCU pickinden çekilmiş bir Kaz ile son picklerden saçma sapan çekilmiş (asla düzgün booklanmayacak) bir Grayson Waller oluyor. Takım divizyonunda da net bir Hardy Boyz, birde hiç alınmaya tenezzül bile edilmeyen SCU ile Top Flight çekiyoruz. Top Flight almaya çalışan ilk kez bu evrende görmüştüm, onu da ilk turdan çekmiştir. Benim listedeki picklere @The Mandalorian çökmüş gibi gözükse de aslında her draftta banko çektiğim adamlara tekrar bir göz gezdirdiğimde @pontiac bandit bizi maalesef bitirmiş.

Arthur Morgan

#Hedef24
Konular
34
Beğeni sayısı
173
PG Nakit
40
RPG Karakteri
Harland
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Kimseyi sabit kullanmam ama genelde önceden her bookingimde Rollins veya AJ seçerdim artık booklamaktan kusmuştum onları.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: