Halil Umut Meler: Olayı Provoke Eden Emre Belözoğlu’ydu

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
795
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Ankaragücü paylaştığı görüntülerle bu konuşmanın yalandan ibaret olduğunu teyit etti. Dayak yemişsin; hakemler üzerindeki tepkiyi azaltma fırsatın var, sen gidip kişisel kinin var diye bu fırsatı tepip Emre'ye sallıyorsun. Anca bu kadar olur. Mümkünse bir daha Fenerbahçe ve Emre Belozoglu takımlarının maçını yönetme.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,587
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Ankaragücü paylaştığı görüntülerle bu konuşmanın yalandan ibaret olduğunu teyit etti. Dayak yemişsin; hakemler üzerindeki tepkiyi azaltma fırsatın var, sen gidip kişisel kinin var diye bu fırsatı tepip Emre'ye sallıyorsun. Anca bu kadar olur. Mümkünse bir daha Fenerbahçe ve Emre Belozoglu takımlarının maçını yönetme.

Hayret edeceksiniz ama bu sefer Sosa kardeşime katılıyorum gerçekten. %100 haklı bir yorum. Emre Belezoğlu'nu zerre sevmem ama Halil Umut Meler inanılmaz drama kastı. Alt tarafı iki tekme yedi adama Pençe-Kilit operasyonuna katılmış gibi muamele çektiler. Bir de hakemlere yönelik tepkiyi azaltma şansı varken halen daha mağduruz ayağa çekmesi kocaman bir LOL hani söylemek istemiyorum ama "ohhh olsun" deme noktasına getirecek. Kaldı ki ne Ankaragücü'nü ne de emre Belezoğlu'nu severim. Geçen sene de zaten Josef ile biz bu varoş takım için uyarıyı yapmıştık. Halil bey çok çene çalmasın o sahadan canlı çıktığına şükretsin.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,407
Beğeni sayısı
3,724
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Görüntülü deliller ile Halil Umut Meler’in yalan söylediği teyitlenmiş oldu. Neden böyle bir yalan söylediğine dair pek bir fikrim yok, makul bir zemine oturtamadım. Ama bu yaptığının saf kötülük olduğuna eminim, Emre Belözoğlu’dan zerre haz etmem ama bu olayda %100 ve tescilli bir şekilde haklı adam. Halil Umut Meler adına yaşadığı olay için hala üzgün olsam da bu yaşananlardan art niyetli bir şekilde faydalanmaya çalışıyormuş gibi bir görüntü çizdi bu yalan beyanlarıyla, paçalarından sinsilik akan bir hareket.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: