RPG Sevgili Cody

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
219
PG Nakit
100

-Şubat 2023-

PGW'nun henüz kurulmadığı tarihlerdeyiz. Cody Rhodes bilgisayarının başında, e-posta kutusuna gelen binlerce gönderinin arasından birkaç tanesini okumak istediği günlerden birini yaşıyor. Rastgele bir gönderiye tıklıyor.

"Sevgili Cody,

Sizin gibi yıldızlar e-posta kutularını pek kontrol etmiyorlar, biliyorum. Neden bilmiyorum, kendimi sana yakın hissediyorum. Kendimi sana anlatmak bana mutlu hissettirecek, üzerimdeki yükü alacak gibi geliyor. Zaten okumayacaksın yazdıklarımı, o yüzden seni içimdekileri dökeceğim bir günlük olarak kullanmakta bir problem olmasa gerek.

Ben 23 yaşında, ailesiyle yaşayan bir yüksek lisans öğrencisiyim. Geçtiğimiz bir yıl boyunca her şeyden mızmızlanan, en ufak şeye öfkelenen, sürekli kendisiyle ve karşılaştığı her şeyle kavga halinde olan yararsız bir hücre topluluğuydum. Şu an kendimi topladığımı, hayatım boyunca işime yarayacak bir şey yaptığımı hissediyorum. Part-time bir işim var. Bir yandan da yüksek lisans yapıyorum ve geçtiğimiz yıl bana sorsan hayalini bile kurmayacağım birkaç iş teklifi bile aldım. Hayat güzel gidiyor anlayacağın.

Bugün annemin sol göğsünde bir kitle olduğunu, babam ile iki gün sonrası için hastaneden randevu aldıklarını öğrendim. Onlara bana bunu daha erken söylemedikleri için kızdım. İki aya yakın süredir farkındalarmış. Kızmamın sebebi onlara öfkeli olmam değildi. Doktora danışmak için geç kalmaları bile değildi. Korktum. YouTube'da izlediğim bütün kanserle mücadele hikayesi videoları böyle başlıyor.

Korkuyorum. Kitlenin iyi huylu olmasını ve basit bir operasyonla alınmasını ummaktan başka çarem yok. Daha çok erken, hiç doyamadım ona. Hem de son birkaç aydır onu ne kadar sevdiğimi, ona ne kadar daha fazla sevgi göstermem gerektiğini fark etmeye başlamıştım. Onunla küs geçirdiğim tek saniyeye bile kızmaya başlamıştım.

Umarım bir şeyi yoktur.

En içten dileklerimle,
goldstandard"

Cody Rhodes: "Sanırım bugünlük bu kadarı yeterli..."

-Mart 2023-

Cody Rhodes yine e-posta kutusunu karıştırdığı günlerden birinde iki hafta önce kendisini bir günlük olarak kullanan kişinin ona tekrar e-posta gönderdiğini görüyor. Gönderiye tıklıyor.
"Sevgili Cody,

Haberler pek iyi değil. Annemin ikinci evre göğüs kanseri olduğunu öğrendik.

Damarları kemoterapiyi kaldırmayacak kadar hassas olduğu için bir de port diye bir şey taktırması gerekiyor. Sonra kemoterapi başlayacak.

Aslında doktor olan bir arkadaşımdan biyopsi sonucunun ne olduğunu öğrenmiştim, gerçeği iki gündür biliyorum.

Yapabildiğim tek şey ona 'sarılmak ister misin' diye sormak ve gözlerinin içine bakarak ona gülümsemek oldu. Sonrasında sarıldık.

Umarım en kısa zamanda bunu da atlatırız.

En içten dileklerimle,
goldstandard"

-Nisan 2023-
"Sevgili Cody,

Annem kemoterapi görmeye başlayalı yaklaşık bir ay oldu.

İlk iki hafta saçları dökülmeyince heyecanlanmıştık, belki bunu atlatırız en azından diye. Sonra yastığındaki tutam tutam saçları görmeye başladık.

Bugün annem duştan çıktı ve elinde bir avuç saçla odamın kapısına gelip 'saçlarım döküldü, bak' dedi.

Ona gülümsedim. Hala güzel olduğunu söyledim. Gülümsemesem hıçkıra hıçkıra ağlayacaktım.

Hayat yine de güzel gidiyor. Yüksek lisans derslerimde başarılıyım, para kazanıyorum, annemin tedavisinde olağan dışı bir şey yok.

Umarım en kısa zamanda her şeyi atlatırız.

En içten dileklerimle,
goldstandard"

-26 Haziran 2023-
"Sevgili Cody,

Sana uzun zamandır yazmıyorum. Bugün 24. doğum günüm. Hayatımda yaşadığım en ilginç gündü.

Çok çılgınca şeyler yaptığım veya hayatımda bir ilke imza attığım için değil...

Sabah 9-10 gibi annemin kemoterapi seansına gittim. Hastanelerin onkoloji bölümlerinde pek gülen yüz görmezsin. O gün orada gülen yüzler bizdik, bakmaya doyamadığım fotoğraflar çekindik.

Sonra çok sevdiğim iki arkadaşımla buluştum. Onlarla doğum günümü kutladım.

Her duyguyu bu kadar yoğun yaşadığım bir gün hatırlamıyorum.

Her şeye rağmen hayat hala çok güzel.

En içten dileklerimle,
goldstandard"

-17 Temmuz 2023-
"Sevgili Cody,

Bugün annemin kan değerleri düşük çıktığı için kemoterapi seansı iptal oldu.

Neyse ki ülkenin pek çok şehrinden çok iyi dostlarım var. Kan takviyesi gerekmesi durumunda herhangi bir sorun yaşamayacağız gibi görünüyor.

Gel bunu bir de aileme anlat. Dedemi lösemiden kaybettiğimiz için annemde de kan kanseri benzeri bir durum olmasından korkuyorlar. Öyle bir şey yok halbuki.

Ne kadar güzel dostlarım olduğunu hatırlarken, psikolojik olarak ne kadar hassas olduğumuzu da fark ettiğim bir gün oldu.

Umarım bunun kötü bir sonucu olmaz.

Umarım her şeyi en kısa zamanda atlatırız.

En içten dileklerimle,
goldstandard"

-24 Temmuz 2023-
"Sevgili Cody,

Bugün annemin doğum günü.

Yeni yeni çıkmaya başlayan saçlarıyla fotoğraflarını çekmemi istedi. Kafasına taktığı boneyi çıkarttı.

Ufacık saçlarını parmağına dolar gibi yaparken ne kadar güzel güldüğünü sana anlatamam.

Bu arada, yüksek lisans derslerimi 3.93 ortalama ile bitirdim. Geriye sadece güzel bir tez yazmak kaldı.

Hayat hala çok güzel.

En içten dileklerimle,
goldstandard"

-27 Temmuz 2023-
"Sevgili Cody,

Bugün pek güzel bir gün değil.

Annemin kemoterapi almak için taktırdığı port, vücudu tarafından yabancı bir cisim olarak algılandığı için bir operasyonla yerine tekrar yerleştirilmek zorundaydı.

Operasyona gülerek giden annem, odaya getirildiğinde hüngür hüngür ağlıyordu. Anestezi yetersiz geldiği için canı çok yanmış.

Bugün pek güzel bir gün değil.

Umarım her şeyi en kısa zamanda atlatacağız. Hayat yine de güzel.

En içten dileklerimle,
goldstandard"

-11 Ağustos 2023-
"Sevgili Cody,

İşler normal seyrine döndü, en azından ben öyle sanıyordum.

Bir ara kemoterapi seansına giderken babamın nefesi kesilir gibi oldu. Sigaradan olduğunu söylüyor. Normal olsa gerek. Onun dışında garip bir şey görünmüyordu.

Kafamızı dağıtmak, biraz mola vermek için şehir dışına çıkıp teyzemleri ziyaret etmeye karar verdik.

Teyzemin hastane randevusu varmış gittiğimiz gün. Hamile olduğunu ancak bebeğinin kalp atışının olmadığını öğrenmiş.

Bebeğini aldılar ertesi gün.

Belki de buraya gelmemiz, annemin kardeşinin yanında olması bir tesadüf değildi.

Herkes şaşırtıcı derecede keyifli.

Hayat hala çok güzel.

En içten dileklerimle,
goldstandard"

-10 Ekim 2023-
"Sevgili Cody,

Bugün çok büyük bir gündü.

Annemin kemoterapi seansları biteli 15-20 gün oluyor.

Bugün annem ameliyat oldu. Göğsünün tamamen alınıp alınmayacağına ameliyat esnasında karar verilecekti. Kitle, göğsün kurtarılmasını engelleyecek kadar büyükse annemin bir sol göğsü alınacaktı.

Ne mutlu ki doktorumuz bir şekilde durumun üstesinden gelmiş ve annemin göğsünün sadece hasarlı kısmı alınmış.

En büyük korkusu buydu. Gerçek olmadı.

Biraz üşüyor. Ameliyathane çok soğukmuş.

Her şey geçmek üzere, çok mutluyum.

Hayat gerçekten çok güzel.

En içten dileklerimle,
goldstandard"

-15 Aralık 2023, Atlanta, Georgia-
"Sevgili Cody,

Annemin ameliyatı çok güzel geçti.

Artık sadece 30 seanslık bir radyoterapi süreci kaldı önümüzde. Hastalığın bir daha tekrarlamayacağından emin olmak için önleyici bir tedaviymiş.

Geceleri gidiyoruz hastaneye. Trafik olmasın diye öyle ayarlamış babam.

Gece araba sürme antrenmanı oluyor adeta bana. O konuda o kadar rahatız.

Ama babam pek iyi değil.

Nefesi kesilir gibi oldu, sigaradan olduğunu söylüyor demiştim ya... Pek öyle değilmiş.

Anksiyete teşhisi koydular. İlaç kullanıyor. Atakları hafifler gibiydi aslında, son bir haftadır pek iyi değil.

Yalnız kalamıyor, kötü düşüncelerinden kurtulamıyor.

Bu sabah az daha bayılıyormuş.

Ambulansı arayacak kadar korkmuş. Neyse ki telefonun diğer tarafındaki insanlar onu sakinleştirmenin bir yolunu buldular.

Kendine inanıyor ama. Yeneceğinden emin bunu da.

Yine de hala mutluyuz. Bu süreç bizi hiç olmadığımız kadar yakın hale getirdi.

Hala hayallerimiz var. Çünkü bitmemiş bir hikayemiz var.

Umarım her şeyi atlatacağız ve hayat çok güzel olmaya devam edecek.

Yaşayabileceğim en kötü şeylerden biri, hayatımın en güzel hikayesine dönüşüyor Cody. Bu hikaye umarım güzel bir sonla bitecek.

En içten dileklerimle,
goldstandard"

Cody Rhodes okuduğu bu son e-postadan sonra kafasını çeviriyor ve televizyonda bir fragman görüyor.
axzkghk.png

PGW: Slammy Awards 2023
15 Aralık 2023, Cuma
State Farm Arena
Atlanta, Georgia

Cody, yüzünde kızgın bir ifadeyle evinden çıkıyor ve garajının kapısını açıyor. Birini telefonla arıyor ve hararetli bir konuşma yapıyor. Konuşmanın sonucu olumlu olacak ki suratındaki öfke, yerini derin bir nefese bırakıyor.

Öfkesi okuduğu e-postalara veya gördüğü fragmana değildi, kendisineydi aslında.

Cody içerideki arabalardan birini alıp yola koyuluyor. Tek kelime etmeden doğduğu yer olan Atlanta'nın sokaklarını birer birer aşıyor.

Arabanın varış noktası büyük bir binanın arka kapısı.

Burası State Farm Arena.

Cody arenaya giriş yapıyor. Etraftaki insanların şaşkın ve yargılayıcı bakışları arasında yürümeye başlıyor.

Arenada yankılanan bir sesten rahatsız olduğu fazlasıyla belli.
miz.jpg

The Miz: Ah... Sanırım yapabileceğim en iyi şey... Bilirsiniz, ödül ödüldür. Non-Wrestler of the Year'a aday gösterildim fakat başarılı olamadım. Çünkü önümde Mr. O'Neil gibi güçlü bir aday vardı ve... Bunu telafisi için alabilirim çocuklar. Kendime yaptığım ufak bir jest olarak düşünün. Çünkü biliyorsunuz, Superstars şovunun kat ettiği mesafede büyük emeğim var. O yüzden bu ödülü himayem altına almaktayım. Teşekkürler!​

Cody, bir hışımla prodüksiyon ekibinin yanına gidiyor.

Cody Rhodes: "Müziğimi çalın. Lütfen."

"Cody, ne? Neden?"

Cody Rhodes: "Bitmemiş bir hikayem ve benden güç alan herkese çok büyük bir borcum var. Müziğimi çalın. Lütfen. Mr. O'Neil durumdan haberdar."

-15 Aralık 2023, PGW Slammy Awards 2023-
wrest.jpg

𝕎ℝ𝔼𝕊𝕋𝕃𝕀ℕ𝔾 ℍ𝔸𝕊 𝕄𝕆ℝ𝔼 𝕋ℍ𝔸ℕ
𝕆ℕ𝔼 ℝ𝕆𝕐𝔸𝕃 𝔽𝔸𝕄𝕀𝕃𝕐

cody.jpg

-devam edecek-

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: