Owens ve Zayn: Usos'un Yaptıklarına Yetişmek İstiyoruz

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Tag Team Şampiyonları Sami Zayn ve Kevin Owens kısa bir süre önce "Inside The Ropes" podcast'ine katılarak takım kemerlerine giden serüvenlerinden ve Usos'un etkisinden bahsettiler:

Sami Zayn, Kevin Owens'la olan geçmişinin bu kemerler için anlamı hakkında konuştu: "Onun ve benim geçmişimiz göz önüne alındığında, bizi buraya getiren faktörleri veya bunları nasıl elde ettiğimizi hesaba kattığınızda bu iki kat, üç kat, dört kat daha özel. WrestleMania'da, main eventte birlikteydik ve biz bu işe 20 yıl önce birlikte başladık. Tüm bunları hesaba kattığınızda, bu neredeyse bir hikaye kitabı gibi bir şey. Bu sadece Tag Team kemerlerini kazanmaktan daha büyük bir şey. Bence insanlar da bunun farkında ve bu da bu Tag Team şampiyonluğunu izleyiciler için özel kılıyor çünkü hikayeyi biliyorlar, arka planı biliyorlar, bunların bizim için nasıl ve neden bu kadar özel olduğunu biliyorlar."

Kevin Owens, The Usos'tan sonraki şampiyonlar olmalarının etkisini anlattı: "Bu kemerleri kazanmadan önce endişelendiğim şeylerden biri de bunları aldığımızda Usos'un reign'inin bitişine layık olmak istememdi. Bu kemerler için çok şey yaptılar. Bunları WrestleMania'da main event'e çıkarabilecek noktaya getirmek için çok çalıştılar. Bunun için onlara çok şey borçluyum. Dürüst olmak gerekirse, şu ana kadar buna yakın olduğumuzu sanmıyorum. Gerçekten bunun için çok çalışmak istiyorum, bu kemerlerle işimiz bittiğinde ve onları bizden başkası aldığında, Usos ile aynı şekilde konuşulmak istiyorum. Bu başlı başına bir mücadele olacak, onlar gerçekten inanılmazdı. Onlar sonunda hak ettiği değeri görüyorlar. Bana göre uzun zamandır yeterince takdir edilmiyorlardı. Bu benim için de büyük bir tasaydı. Yaptıkları işin hakkını vermek istiyorum ve bunu sağlamak için canla başla çalışıyoruz. Bu kemerlerin hikayelerde ön planda kalmasını ve son birkaç aydır olduğu kadar önemli olmaya devam etmesini sağlamak bizim için tek endişe kaynağı."

Sami-Zayn-Kevin-Owens.jpg

Kaynak

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: