Tarihin En İyi Mid-Card Güreşçileri

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,836
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
images

Ağırlıklı olarak mid card takılan ve bu konuda başarılan olan güreşçileri listeleyelim.

Ben Christian Cage diyorum. Tamam TNA döneminde main eventi vardı ama bu adam mid-card'ın kelime anlamı yani bence. Elbette eski dönemlerde Mr. Perfect, British Bulldog gibi isimler de sıralanabilir. Yine güncelde Kofi Kingston gibi gerçek var ama ne bileyim bu adam her an ICC kemerini alacak gibi bir hava veriyor.

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,590
PG Nakit
370
Mid card dendiğinde benim aklıma bizim dönemden Ziggler, Morrison gibi isimler geliyor ya. Morrsion çok iyi diye değil. Aklıma gelenler onlar yani. CC böyle, en alttan Main Event potasında gibi geliyor.
Aslında ortalamaya vursan Ziggler daha çok main event potasında bulunmuştur CC'den mesela ama bana da Ziggler fahri mid-carder gibi geliyor.

Gloom

showstopper
Konular
2,086
Beğeni sayısı
1,619
PG Nakit
385
1
Aslında ortalamaya vursan Ziggler daha çok main event potasında bulunmuştur CC'den mesela ama bana da Ziggler fahri mid-carder gibi geliyor.
Main Event potasındaki yarışı süre olarak daha kısadır bence. Hatta o potada şöyle uzun vadede ne kadar kalabildi, emin değilim. Hep bir yükseldi, sakatlık oldu bir şeyler oldu geri düştü. Survivor Series 2014 mesela. O push'u alan adamın tüm seneyi çok ciddi bir main eventer olarak geçirmesi lazım. Beyin sarsıntısı falan geçirmişti galiba. Sonra yine midcard kemerine oynamaya döndü.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: