RPG die raucherpause, teil eins

Konular
1
Beğeni sayısı
60
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Million Dollar Man
Kameralar açıldığı anda, üstünde türlü türlü isimlerin yazılı olduğu tuğladan bir duvar ve önünde siyah kumaşla kaplı bir koltuk bizi karşılıyor. Biraz bekledikten sonra, koltuğa biri geçiyor. Çakmağını açıyor, sigarasını yakıyor, ve en sonunda Bobby Gunns hazır.

Backstage%2BTalk%2Bwith%2BTitle.gif

"Ee, n'aber PGW? Bugün yaşanan şeyden keyif alabildiniz mi? Mesela ben keyif alamadım, çünkü Bobby Gunns orada değildi. Ve bence, Bobby Gunns bu akşam Rupp Arena'da olsa keyfiniz daha yerine gelirdi. Eh, akşamınızı gün edecek biri olması gerçekten önemli olurdu çünkü. Ama, maalesef ki bugün geçtim Rupp Arenayı, Amerika Birleşik Devletleri'nin içinde bile değilim. Böylelikle, bu şova özel olarak sizler gibi bir izleyici oldum. Gelin şimdi sizlerle birlikte, birbirini anlayan izleyiciler olarak 'Die Raucherpause'nin ilk bölümünü birlikte yapalım. İlk konumuz ne olsun?"

Gunns çok kısa bir süre objektife bakıyor, ardından kulağını eliyle destekleyip 'duymaya çalışıyormuş' gibi davranıyor. Hemen sonrasında sözlerine devam ediyor.

"Ben de öyle düşünmüştüm. Ben de sizin gibi, sizleri her fırsatta aşağılayan ve kendisinin en iyi olduğunu sanan egomanyaklardan hoşnut değilim. Bu gün bunların bir çoğunu izledim. Yani, kimse hedefini ortaya koyarken bir kere olsun düşünmemiş. Herkes tepeye oynuyor ama birisi de gönülden dememiş ki 'yahu, ben bu kemere ne kadar layığım?' İşte bu yüzden karşınıza bir kemerle çıktım. Size, bir şampiyon nasıl görünmeli sorusunun yanıtını bu akşam televizyonlarında gördükleriniz yerine ben vermeliyim. Bu benim için bir görev, hatta durun, bu tamamlanması çok önemli bildiğim bir görev. Koca koca adamlar, televizyonda kalkıp bir de bize güreşçi diye şu adamları izletiyorlar. Alter, biraz kendinize gelin. Bir tane profesyonel güreşin başarısızlıklar abidesi, yanına yedi tane sırt kılları kadayıf olmuş adamı almış, 'doğru şampiyonu' seçmeye çalıştıklarını söylüyorlar. Bayanlar ve baylar, çok aramanıza gerek yok, önünüzde duruyorum. Ben, Bobby Gunns, der Ehrenmann!"

Gunns sigarasından bir fırt çekip devam ediyor.

'"Yine de, onlar ezelden beri olduğu gibi, en az altmış yıl öncesinden kalmış demode fikirlerini asla kendilerine saklamayacak. Fikirlerinin demode oldukları kendilerine 'komite' demelerinden bile anlaşılıyor. Bu demode fikirlerine meydan okuyanlara düşman gibi davranacaklar, çünkü onlar bundan anlıyor. Yönetim dışında, arka alanda bulunup kendine belli yakıştırmalar yapan tipler de kendisinin en iyisi olduğunu size pazarlama cüretini gösteriyor ve gösterecekler de. Hayal kurmak her zaman güzeldir de, size tavsiyem sevgili izleyiciler, hiç birine inanmayın. Ben onlara ve yalancı vaatlerine inanmıyorum. İçlerinden herhangi biri, içinde prostat kanseri olmayan kimsenin olmadığı bu köhne grubun üyelerince seçilseler, onlara verilen o kemeri korumak için yeni bir maça çıkmamak için bin takla atacaklar. İzleyen siz izleyicilere entrika, goygoy, hırgür ve akıl bulandırma dışında vaat edebilecekleri hiç bir şey yok. Ben bunun tam aksini vaat ediyorum. Bana 'Ehrenmann' diye boşuna demiyorlar. Aynısını önceden de yaptım, şimdi de yapmak arzusundayım. Önce tüm bu şovmenleri sizin için tek tek alt etmek, sonra da siz izleyicilerin de istediği gibi, her gün ve her saat bu kemeri savunmak istiyorum. Önüme kimin çıktığı önemli değil. Çünkü gerçekten onurlu adamların yapacağı iş bu.

Gunns, bunu söyledikten sonra sigarasının yavaştan bitmek üzere olduğunu fark ediyor, ve sigarasını söndürüyor.

"Sözün özü sevgili izleyiciler, Die Raucherpause'nin bu bölümünü kapatırken şunu söylemem gerekiyor. Ben sizin tarafınızdayım. Bir araba dolusu şovmen, bu güreş şirketinde sizi aşağılayarak sizi etkileyebileceğini zannediyor. Ben burada bir ilki yapıp, onlar sizin üstünüze basarak yukarıya ulaşacaklarını zannederken, sizi benim yanıma getirmek istiyorum. Günü geldiğinde, hep birlikte bir cümleyi söylemeyi ve çıkan sesin tüm güreş dünyasında yankılanmasını istiyorum. Söyleyeceğimiz şeyi siz de biliyorsunuz..

'rauchen ist tödlich, aber Bobby Gunns.. ist Killer.'

Gunns sözlerini bitirdikten sonra kameraya el sallıyor ve kayıt burada sona eriyor.

Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: