MITB Spoiler | Bloodline Civil War

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,384
Beğeni sayısı
3,698
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
248_MITB_07012023GD_49037--312efc182c5674b44a54365464deee78.jpg

Usoların inanılması güç kick-outları maça inanılmaz bir hava katıyor. Tempo bakımından aşırı iyi bir şey vadetmese de maç içi hikaye anlatımında hiç de fena olmayan bir maç izliyoruz. Maçın son bölümünde The Usos deyim yerindeyse Superkick şovuna imza atıyorlar. Roman'a peş peşe Superkicklerin ardından aprondaki Sikoa'yı Double Superkick ile indiriyorlar. Ardından Roman'a bir Double Superkick daha! Jey köşeye çıkıyor ve Uso Splash! Tuşa gidiyor Jey Uso ve BAŞARILI! Roman Reigns 4 yıl aradan sonra ilk defa temiz bir şekilde tuş oluyor! Jey Uso inanılmaz bir işe imza atıyor ve resmen tarih yazıyor! Bloodline arasındaki bu savaştan galip gelen ikili, tertemiz bir galibiyetle Usolar oluyor. İkili bu galibiyeti büyük bir coşkuyla kutlarken şov da bu görüntülerle sona eriyor.​

Hülya Avşmaz

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
149
PG Nakit
40
RPG Karakteri
Taylor Rotunda
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Jey Uso kemeri Romandan alırsa cidden WWE yönetiminin benden daha sorunlu olduğunu kanıtlamış olurum.

Konular
1,829
Beğeni sayısı
887
PG Nakit
465
Favori Güreşçi
CM Punk
1
Bu rekoru zamanında Wrestlemania'da Cody'nin kıracağını beklerken böyle bir senaryo ile böyle bir son ile Jey'in kırması inanılmaz tatmin etti beni. Şovun sonunda yaşadığım şaşkınlığı uzun bir süre yaşayamam herhalde güreş içerisinde. Tahminen aynı tepkiyi bir tek Roman kemeri kaybettiği anda veririm gibi geliyor.

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,540
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Ben üst üste koyduğunda emindim bittiğine. Sürprizlerin çok olduğu bir maçtı. Roman yenilince hatta şaşkınlıkla ayağa kalktım. Tuş olmasını beklediğim Solo'ydu. Buradan Roman vs Jey görününüz tekrardan diye bekliyorum.

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,530
Beğeni sayısı
1,301
PG Nakit
3,490
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Roman'ın tuş olması falan iyi olay da İç savaş falan dedikler bir maç türü beklerdim.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: