DUYURU ProfesyonelGures.com'un İlk Haftası Hepimize Kutlu Olsun!

eta

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
72
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Bruno Alves
Umarım sonunuz Tezat gibi olmaz. Bu davanızdan vazgeçmeyin, cidden çok güzel bir ortam oldu çünkü burası. Kuruluş aşamasında emeği geçenleri kutluyorum.
Sonunuz tezat gibi olmazdan kasıt forumun sürmesini sağlayan en büyük yapı taşı olan üyelerin artık foruma herhangi bir katma değer sağlama niyetinde olmaması sebebiyle, anlık ortalama 50+ üyesi olmasına rağmen geleceğe projeksiyon tutup, kapatma kararı alınmasıysa katılıyorum. Aksi bir düşünce varsa da üzgünüm.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
364
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Sonunuz tezat gibi olmazdan kasıt forumun sürmesini sağlayan en büyük yapı taşı olan üyelerin artık foruma herhangi bir katma değer sağlama niyetinde olmaması sebebiyle, anlık ortalama 50+ üyesi olmasına rağmen geleceğe projeksiyon tutup, kapatma kararı alınmasıysa katılıyorum. Aksi bir düşünce varsa da üzgünüm.
Okul başladığı zaman falan kapatılmıştı herhalde Tezat. Ve sanırım orada sende admindin. Taym gayet iyi akıyordu Tezat kapatılırken. Yapı taşları hep aynı kalmaz bir taş yıkılır bir başkası gelir. Ben orayı sizin kendi hayatınızdaki yoğunluktan dolayı kapattığınız düşünüyorum bu konuşmaların da biraz ona kulp bulma çabası bence. Çünkü forumun amacı alternatif bir forum olmaktı ve 2 sene bile açık kalmadan taym akiciyken kapatılması biraz çelişkidir. Buranın aynı hatayı yapmamasini dileğimden kasıt bunlar. Sizin mantiginiza göre diğer forumun kilit vurup gitmesi lazım şu an.

eta

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
72
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Bruno Alves
Okul başladığı zaman falan kapatılmıştı herhalde Tezat. Ve sanırım orada sende admindin. Taym gayet iyi akıyordu Tezat kapatılırken. Yapı taşları hep aynı kalmaz bir taş yıkılır bir başkası gelir. Ben orayı sizin kendi hayatınızdaki yoğunluktan dolayı kapattığınız düşünüyorum bu konuşmaların da biraz ona kulp bulma çabası bence. Çünkü forumun amacı alternatif bir forum olmaktı ve 2 sene bile açık kalmadan taym akiciyken kapatılması biraz çelişkidir. Buranın aynı hatayı yapmamasini dileğimden kasıt bunlar. Sizin mantiginiza göre diğer forumun kilit vurup gitmesi lazım şu an.
Gidebilirler, beni ne ilgilendirir ki o? Ayrıca ben niye kulp bulayım, olanı söylüyorum sana. Mesajımı daha dikkatli okursan zaten aslında söylediğim şey gayet açık. :) Kurucu ekip gelip forum açacaklarını söylediklerinde aynı şeyleri onlara da söyledim ben.

Ayrıca 2 buçuk sene sonunda kapandı tezat. Biraz yorulduğumuz da doğrudur.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
364
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Gidebilirler, beni ne ilgilendirir ki o? Ayrıca ben niye kulp bulayım, olanı söylüyorum sana. Mesajımı daha dikkatli okursan zaten aslında söylediğim şey gayet açık. :) Kurucu ekip gelip forum açacaklarını söylediklerinde aynı şeyleri onlara da söyledim ben.

Ayrıca 2 buçuk sene sonunda kapandı tezat. Biraz yorulduğumuz da doğrudur.
Anlık ortalama aktif sayısı 50+ üye iken yeni yapı taşı üyeler çıkacağını dusunmemeniz de biraz tezat bir durum benim vurgum onaydı zaten, yorumunu anladım.

eta

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
72
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Bruno Alves
Anlık ortalama 50+ üye iken yeni yapı taşı üyeler çıkacağını dusunmemeniz de biraz tezat bir durum benim vurgum onaydı zaten, yorumunu anladım.
Aslında bizim için, hatta kimseyi katmayayım kendi adıma konuşayım, benim için artık geliştirilebilecek bir şey yoktu. Zaten olduğu gibi rölantide gitmesini sağlayabilirdik ama, dediğim gibi geleceği düşündüğümüzde bunu sağlamak için de ekstra çaba göstermemiz gerekiyordu. Falan filan işte, sonuçta kapattık. Sağlık olsun, güzel bir 2,5 sene geçirdik, her anından çok keyif aldım. Sonuç olarak aynı isimde bir forumda, aynı üyelerle birlikteyiz. Senin benim yok, hep birlikteyiz ve vakit geçiriyoruz işte. :)

Umarım uzun süre aynı heves ve istikrarla devam eder her şey. Tebrik ederim gençler.

King Of The World

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
10
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Y2J
Anlık ortalama aktif sayısı 50+ üye iken yeni yapı taşı üyeler çıkacağını dusunmemeniz de biraz tezat bir durum benim vurgum onaydı zaten, yorumunu anladım.
Tezat da üye kalmamış ve kimse katkı sağlamıyordu kapanması mantıklıydı ama şu an eski defterleri açmak kimseye fayda sağlamaz zira.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: