Bence Tiktok Yasaklanmalı

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,637
Beğeni sayısı
1,454
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt

Arkadaşlar Tiktok'un Türkiye'de yasaklanması gündemde. Bence de yasaklanmalı yani edepsizlik ahlaksızlık diz boyu. Bizim kültürümüze çok ters bir yer. Bana kalsa YouTube'u bile yasaklarım da Tiktok'dan başlanmalı. Bu mecralarda Göbeğini sallayıp, başka yerlerini sallayıp saçma sapan şeyler yapıp fenomen olan çok insanlar var yani insanlar bunları gördükçe özeniyor. zaten IQ seviyemiz rezalet daha da rezalet oluyor. Neyse bugün de çok mantıklı konuşmaya başladım hadi Allah'a Emanet.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,568
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
İlk kez Bero değil. Yasaklanırsa lazkızı34, Ajdar, Yakışıklı Güvenlik gibi birçok önemli isimden mahrum kalırız.

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
340
Beğeni sayısı
612
PG Nakit
1,050
Tüm sosyal medya yasaklanmalı ama içlerinde Tiktok en kanseri. Sadece video paylaşılan bir platformken gene iyiydi, insanlar kendi halinde soytarılık yapıp eğleniyordu sadece. Ama şu canlı yayın ve bağış mevzuları başlayınca ve işin içine para girince insanlar iyice delirdiler.

Black Widow

ultrAslan
Konular
800
Beğeni sayısı
915
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill

Arkadaşlar Tiktok'un Türkiye'de yasaklanması gündemde. Bence de yasaklanmalı yani edepsizlik ahlaksızlık diz boyu. Bizim kültürümüze çok ters bir yer. Bana kalsa YouTube'u bile yasaklarım da Tiktok'dan başlanmalı. Bu mecralarda Göbeğini sallayıp, başka yerlerini sallayıp saçma sapan şeyler yapıp fenomen olan çok insanlar var yani insanlar bunları gördükçe özeniyor. zaten IQ seviyemiz rezalet daha da rezalet oluyor. Neyse bugün de çok mantıklı konuşmaya başladım hadi Allah'a Emanet.

YouTube yasaklanmalı cümlesinden sonra okumayı bıraktım abi kolay gele.:mad:

thebozbear

The Antisocial Animal
Konular
2
Beğeni sayısı
26
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Taryn Terrell
TikTok'tan nefret ederim. Yıllardır da hiçbir şekilde kullanmadım uygulamayı. Ne gerçek ne fake herhangi bir hesabım falan da yok. Fakat burada TikTok'un ne suçu var? Engelleyemezsin ki. Yapılması gereken çoluğu çocuğu uzak tutmak sosyal medyadan. Onun dışında sen istediğin kadar yasaklamaya devam et. Bunun Bigo'su var, Tango'su var. TikTok'ta özel yayın odası var mı bilmiyorum kullanmadığım için ama özel yayın odası açar yine yapar yayın. Yani sen Türkiye'de herhangi bir kadını erotik şov yapıyor diye engelleyemezsin. Zaten aile içinde o kadar baskılanıyorlar ki ne kadar azgınlıkları varsa sosyal medyaya döküyorlar. Onu yapamadıklarında da Müge Anlı'ya düşüyorlar. Ki Müge Anlı'da görünenler buz dağının görünen kısmı yalnızca. Bırakın İstanbul'u, İzmir'i, Ankara'yı, Antalya'yı falan. Anadolu'nun ücra kasabalarında kadınlar neler neler yapıyor inanın hiçbirimiz tahayyül edemeyiz. Bunun haricinde şimdi size açık açık söyleyeyim neden Lazkızı ile patladı bu olay? Öncelikle zaten devlet de farkında internet üzerinde böyle yayınların çokluğunun. Fakat ne zaman türbanlı, AKP seçmeni stereotipinde biri bir anda böyle fazla para kazansa, fazla izlense hemen internet sitelerinde gündem oluyor ve ortaya çıkan bu durum AKP'nin oluşturmak istediği toplumsal mimariye zarar veriyor. Çünkü senin türbanlı bacın aslında baskıdan dolayı türban takıyor. Bunu fark ediyorsun. Çünkü senin türbanlı bacın dışarıda başı açık kızlara laf söylüyor ama evde neler neler yapıyor? Senin türbanlı bacın aslında o başı açık, mini etekli kızların yaşadığı hayatı istiyor. Bu da bu tarz uygulamalarda yapılan bu şovlarla gün yüzüne çıkıyor. AKP'nin oluşturmak istediği toplum mimarisine ters düşüyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: