RPG PAYBACK #17'ye Puanınız ve Değerlendirmeniz?

PAYBACK #17'ye Puanınız ve Değerlendirmeniz?

• 5

Oy: 16 88.9%
  • 4

Oy: 2 11.1%
  • 3

Oy: 0 0.0%
  • 2

• 1

• Kullanılan toplam oy
    18

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
188
Beğeni sayısı
1,520
PG Nakit
0
Tt maçında fail finisherlar rahatsız ediciydi, çok sık yaşandı. Cole segmenti için de oyuncuya üzüldüm. 4 veririm onlar dışında iyiydi show

Cole segmenti için oyuncuya üzülmenize gerek yok, kendisi zaten bırakma talebini sabah karakter merkezine girdi ama akşamına karakterinin maçı duyurulmuş olduğu için mesajı silmek zorunda kaldım. Emekleri için teşekkür ederiz ekip olarak kendisine. Gayet güzel oynadı. Fakat bu tür durumlarda bırakılmış karakterlerin etinden sütünden yararlanmak mecburiyetindeyiz ki diğer karakterler için güzel momentumlar olsun. Gloom da zaten böylesini isteyecek olgunluğa sahip bir oyuncumuzdu. Aynı şekilde Nigel'in de bırakmasından Cole'a momentum kastığımızı da söylemem gerekir. Yani işler böyle işliyor. Bırakma mevzusu bilinmediği için alıntı çekerek herkese belirtmek istedim. Değerlendirme için teşekkürler.

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,472
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Abi adımız bile geçmedi neredeyse ama direkt şov sonrasında promoya oturttu bizi ya. O derece gaz bir şovdu. 50

Konular
56
Beğeni sayısı
1,158
PG Nakit
730
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Arda Elçi'nin son şovlarından birisi olmuş yine, şovu okudum baştan sona 5'i hak ediyor kesinlikle. Detaylı incelemeyi yapacağım ilk fırsatta.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: