PPV Survivor Series Spoiler | Şikagolu Çılgın Geri Döndü

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,625
Beğeni sayısı
1,417
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt

CM PUNK GERİ DÖNÜYOR!!!!!!!! REZİL RÜSVA HERİF TÜKÜRDÜĞÜNÜZÜ YALAMAYIN ARTIK KARDEŞİM! ARKA ALAN BİTTİ BABA 2 GÜNE KAVGA TARTIŞMA BAŞLAR. YAV BEN BU KADAR DÜZ MANTIKLI BİR ŞİRKET GÖRMEDİM ŞİKAGO ŞOVU CM PUNK'I GETİRELİM FALAN OLM SENELERDİR BU ADAMIN FANLARI ROYAL RUMBLE'DAN 30 NUMARA GİRMESİNİ BEKLİYOR.

YİNE BAĞDAŞ KURUP OTURUYOR EN SON BÖYLE YAPTIĞINDA JUNGLE BOY TARAFINDAN ŞUTLANDI İDKSKCKSKZFKSKDMKDSKDMSMZN

All elite'e karşı yapılan her adıma varız da fena yattık iddialarda ya...

@Nature Boy @Gloom @Punk City ve diğer Punk hayranları böyle şu anda...

1700979926110.png

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1

CM PUNK GERİ DÖNÜYOR!!!!!!!! REZİL RÜSVA HERİF TÜKÜRDÜĞÜNÜZÜ YALAMAYIN ARTIK KARDEŞİM! ARKA ALAN BİTTİ BABA 2 GÜNE KAVGA TARTIŞMA BAŞLAR. YAV BEN BU KADAR DÜZ MANTIKLI BİR ŞİRKET GÖRMEDİM ŞİKAGO ŞOVU CM PUNK'I GETİRELİM FALAN OLM SENELERDİR BU ADAMIN FANLARI ROYAL RUMBLE'DAN 30 NUMARA GİRMESİNİ BEKLİYOR.

YİNE BAĞDAŞ KURUP OTURUYOR EN SON BÖYLE YAPTIĞINDA JUNGLE BOY TARAFINDAN ŞUTLANDI İDKSKCKSKZFKSKDMKDSKDMSMZN

All elite'e karşı yapılan her adıma varız da fena yattık iddialarda ya...

@Nature Boy @Gloom @Punk City ve diğer Punk hayranları böyle şu anda...

Ekli dosyayı görüntüle 3315

Yavrum bu adam cebinden favorilerinizin hepsini çıkartır. Piyasada hiç kimsenin olmadığı kadar profesyoneldir. Punk ile sorununuz varsa sorun sizdedir.

Biz bunu defaatle anlattık, gerçeklerin suratınıza tokat gibi çarpması gerekiyormuş sanırım.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: