Ümit Özdağ, Seçim Zamanı Millet İttifakı İle İmzaladığı Protokolü Yayınladı

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
47
Beğeni sayısı
644
PG Nakit
250
ZP'nin Chp'ye medya üzerinden kabul ettirmeye çalıştığı maddelerle Akp'ye Atatürk'ü de kapsayan Türk-İslam milliyetçiliği yolu açılmış oldu. Chp'nin artan kürtçü söylemleri, belediye seçimleri öncesi yine saray/atatürk kartı oynayan chpli belediyeler derken Atatürkçülük de Akp'ye kaydı. Balkon konuşmasında boşuna kalpaklı Atatürk fotoğrafı yoktu. Baştakine muhalif olsan da devlete muhalif olamıyorsun. Hem muhalefetin çehresi hem de hükümet/devletin kapsayıcılığı değişti %2-5'le. Ayrıca muhalefette sadece siyasetçi değil hukukçu eksiği de var. Emlakçıdan daha ciddi bir protokol alırsınız giderseniz. Resmen çekirdek çitler gibi istihbarat31 çekmiş. "Atatürkçülük bu topraklarda muhalefet olamaz"ın tescilli kanıtı.

İmza ismin üstüne atılır hoca.

Styles Clash

Sword of the Morning
Konular
88
Beğeni sayısı
1,403
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
ZP'nin Chp'ye medya üzerinden kabul ettirmeye çalıştığı maddelerle Akp'ye Atatürk'ü de kapsayan Türk-İslam milliyetçiliği yolu açılmış oldu. Chp'nin artan kürtçü söylemleri, belediye seçimleri öncesi yine saray/atatürk kartı oynayan chpli belediyeler derken Atatürkçülük de Akp'ye kaydı. Balkon konuşmasında boşuna kalpaklı Atatürk fotoğrafı yoktu. Baştakine muhalif olsan da devlete muhalif olamıyorsun. Hem muhalefetin çehresi hem de hükümet/devletin kapsayıcılığı değişti %2-5'le. Ayrıca muhalefette sadece siyasetçi değil hukukçu eksiği de var. Emlakçıdan daha ciddi bir protokol alırsınız giderseniz. Resmen çekirdek çitler gibi istihbarat31 çekmiş. "Atatürkçülük bu topraklarda muhalefet olamaz"ın tescilli kanıtı.

İmza ismin üstüne atılır hoca.

İçişleri Bakanlığı Nutuk'tan alıntı yapan Tunç Soyer'e soruşturma açtı. 29 Ekim kutlamaları Filistin bahanesi ile iptal edildi.

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
47
Beğeni sayısı
644
PG Nakit
250
İçişleri Bakanlığı Nutuk'tan alıntı yapan Tunç Soyer'e soruşturma açtı. 29 Ekim kutlamaları Filistin bahanesi ile iptal edildi.

Atatürkçülüğü sadece anti-Osmanlı üzerinden okuyorsunuz. 2017'den beri Atatürk açılımı yapmaya çalışıyordu Tayyip, pragmacılık böyle bir şey.

Ayrıca Tunç Soyer'a açılan soruşturmanın belediye seçimleri öncesi parlatma işi olduğunu görmek de zor değil. Konu Nutuk değil "son padişah"a edilen saygısızlık orada. Kulağı tersten tutmakla aynı şey. Ki benim tartıştığım da Vahdettin'in hayrı alameti değil, söylememe gerek yoktur ama yine eklemiş olayım.

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
57
Beğeni sayısı
256
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
Zafer Partisi'nin mecliste olmaması durumunu kripto ermeniler ve ilker canikliğil tayfası hariç herkesin oturup düşünmesi gerekiyor. Verdiğim oy boşa gitmiş olabilir ama ilkesel olarak en doğru şeyi yaptığımı düşünüyorum.

Styles Clash

Sword of the Morning
Konular
88
Beğeni sayısı
1,403
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
Atatürkçülüğü sadece anti-Osmanlı üzerinden okuyorsunuz. 2017'den beri Atatürk açılımı yapmaya çalışıyordu Tayyip, pragmacılık böyle bir şey.

Ayrıca Tunç Soyer'a açılan soruşturmanın belediye seçimleri öncesi parlatma işi olduğunu görmek de zor değil. Konu Nutuk değil "son padişah"a edilen saygısızlık orada. Kulağı tersten tutmakla aynı şey. Ki benim tartıştığım da Vahdettin'in hayrı alameti değil, söylememe gerek yoktur ama yine eklemiş olayım.

Bak ben Tunç'u zerre sevmem ama adam Nutuk'ta ne yazıyorsa onu dedi.

Bırakalım abi bu işleri. Mevzu sadece anti-Osmanlı değil. Hilal Kaplan, Furkan Böllükbaşı gibi kişiler akp medyasında cirit atıyor. AKPli gazeteciler çıkıp Arapça mülteci propagandası yapıyor. Diyanet çıkıp doğru düzgün Atatürk'ü anmıyor bile. Akp'nin yaptığı bir açılım değil popülizm ötesi değil.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
794
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Seçim bitmiş, KK artık gb değil. Paylaşmasında sorun yok. Gerçekler ortaya çıkar her zaman. KK sağ siyasete bu kadar teslim olmamalıydı.
Kılıçdaroğlu'ndan izin alması gerekiyordu gene de. Kılıçdaroğlu çıkıp "ben paylaşılmasına izin verdim" desin tamam denir o zaman. Yerel seçimde kendisinin oyunu arttırmak için değil CHP'nin oyu düşsün diye şimdi bu olayı ortaya atıyor. Yakışıksız bir durum.

Styles Clash

Sword of the Morning
Konular
88
Beğeni sayısı
1,403
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
Kılıçdaroğlu'ndan izin alması gerekiyordu gene de. Kılıçdaroğlu çıkıp "ben paylaşılmasına izin verdim" desin tamam denir o zaman. Yerel seçimde kendisinin oyunu arttırmak için değil CHP'nin oyu düşsün diye şimdi bu olayı ortaya atıyor. Yakışıksız bir durum.

CHP artık düşmüş bir parti.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: