Politik Eksen Testi

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,596
PG Nakit
370

Bulunduğumuz her forumda önceden açılan o klasik testin konusunu burada açmak istedim. Nötr şıkkı da olmalıydı bence. 1, 2 soruda nötr olduğumdan ne kadar gerçeği yansıtır bilemiyorum.

866D19C9-F8A3-4B75-89EF-2C8099A07903.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Prophet

kafaya taktığına değmez
Konular
19
Beğeni sayısı
131
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Sami Zayn
Arkadaşlar bu tarz haritaları kimin tasarladığına dikkat edin. Sorulardan çıkaracağınız sonuçlar genelde sizi bu ülkedeki siyasi konumdan ötürü testi yapan kişinin maruz kaldığı siyasi ortama göre konumlandırma yapacaktır. Liberalizm dediğimiz aşırı basit bir kavramın bile birçok varyasyonu türemiştir. Bu tarz testleri çok ciddiye almamanızı tavsiye ediyorum.
( Merkez taraflarında dolanıyorum genelde ) + ( evet kurbansız günahlar, devlet tarafından durdurulmalı )

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,596
PG Nakit
370
Arkadaşlar bu tarz haritaları kimin tasarladığına dikkat edin. Sorulardan çıkaracağınız sonuçlar genelde sizi bu ülkedeki siyasi konumdan ötürü testi yapan kişinin maruz kaldığı siyasi ortama göre konumlandırma yapacaktır. Liberalizm dediğimiz aşırı basit bir kavramın bile birçok varyasyonu türemiştir. Bu tarz testleri çok ciddiye almamanızı tavsiye ediyorum.
( Merkez taraflarında dolanıyorum genelde ) + ( evet kurbansız günahlar, devlet tarafından durdurulmalı )
Kesinlikle. Bu kavramlar ülkeden ülkeye bile değişirken testin başka bir ülkenin durumuna göre yorumlanıp üstüne buradan çıkan sonuca kendi ülkemiz üzerinden bir yorum yapmanın pek mantığı yok. Ben sadece eğlencesine attım.

Netuno

Lightswitch
Konular
211
Beğeni sayısı
1,773
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay & Don Callis
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Sol alttayım ama nasıl liberal oldum anlamadım. Yarı devletçi ekonomiyi desteklediğimi gösterecek şıkları seçtim hep.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: