Kevin Nash Güreşin Sertliğinin Hayatına Olan Etkisinden Bahsetti

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Kevin Nash, kariyer tehdit eden hareketlerin hayranı değil. WWE Hall of Famer, geçtiğimiz günlerde "Kliq This" programında Will Ospreay'ın Tiger Driver '91 hareketiyle ilgili konuşurken sert hareketlerin kariyerine ve hayatına olan etkisinden bahsetti:

"Bana German Suplex profesyonel güreşte temel bir hareket haline gelmeden önce kırılan boyunların sayısını gösterin. Ben hiç hatırlamıyorum."

Nash, German Suplex'in tamamen yasaklanması çağrısında bulunmasa da, bu tür darbeleri sürekli alma konusundaki endişelerini dile getirdi.

"Ama ille de kırık olması gerekmiyor, bu CTE (Kronik Travmatik Ensefalopati: Sürekli kafaya darbe alma sonucu ortaya çıkan bir hastalık) gibi bir şey. Bu ciddi bir saldırı. 10 yıl boyunca bunu yiyorsunuz. Ve sonunda, bir ampul almak için eğilirken felç kalıyorsunuz."

Aynı podcast'te Kevin Nash karşı karşıya olduğu boyun rahatsızlıklarıyla ilgili detay verdi.

"Kıyamet gibi. Bazen spor salonuna gidiyorum, öyle günler oluyor ki, 'Tamam, yapamıyorum... İki antrenman önce o hareketi yapmıştım ama nedense bugün o hareket beni öldürüyor' diyorum, böylece yapamıyorum" diyen Nash kök hücre tedavisinin kendisine her açıdan yardımcı olduğunu da söyledi.

KliqThis600x315_new.jpg

Kaynak

EnyapxaM

GOD
Konular
8
Beğeni sayısı
52
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Randy Orton
Söyledikleri doğru ama bu işi riskli ama aynı zamanda eğlenceli yapan yönlerden birisi de bu. Tabii ben de riskli hareketlerin sürekli yapılması taraftarı değilim. Eğlence açısından da önemli bir konu bu. Örneğin bazı yasaklı hareketler güreçiler tarafından tekrar kullanılmaya başladığındaki ilk zamanlar, büyük reaksiyon alıyor. Punt Kick, Curb Stomp gibi hareketler buna örnek verilebilir. Sürekli kullanılmaya başladığı zaman, hareket de etkileyiciliğini yitiriyor bana kalırsa.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: