MITB Spoiler | Sürpriz Bir Geri Dönüş ve WrestleMania 40'a İlişkin Bir Duyuru

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
149_MITB_07012023AT_16893--746d4cc00a142dcd8c901fd154dd85f5.jpg

Ringe döndüğümüzde The Time Is Now arenada yankılanmaya başlıyor. John Cena şaşırtıcı bir geri dönüş gerçekleştiriyor! Reis muhtemelen Londra'da film çekimlerindeyken yalandan bir uğradı. Genellikle Londra seyircisiyle kontakta olduğu bir konuşmanın ardından buraya asıl gelme sebebine değiniyor. Buraya gelme sebebi WM 40 ile ilgili bir duyuru yapmakmış ve bu duyuru WrestleMania 40'ın Londra'da gerçekleşeceğiymiş! Londra seyircisi tabii bunu duyunca sevinçten çıldırıyor.

Cena konuşmasına devam ederken onu bölen isim Grayson Waller oluyor. Waller, İngiltere'de WM fikrine sıcak bakmıyormuş. WM'in Avustralya'da olması gerektiğini savunuyor. Biraz daha boş atıyor Waller ve ardından Avustralya'daki WM için yapacağı talk showa Cena'yı davet ediyor ama Cena pek oralı olmuyor. Waller onu kimsenin reddetmediğinden bahsediyor, Cena ise buraya gelme amacının sadece WM'in Londra'da olduğunu duyurmak olduğunu söylüyor. Bu esnada Waller ani bir forearm ile Cena'yı yere seriyor. Ama Cena çok geçmeden kendine gelip Waller'ı omzuna alıyor ve AA'i geçirip Waller'ı yerle bir ediyor. Sonrasında ringi terk ediyor ve segment sona eriyor.​

Konular
1,948
Beğeni sayısı
935
PG Nakit
655
RPG Karakteri
Solo Sikoa
Favori Güreşçi
CM Punk
1
Vallahi en sürpriz iş oldu Cena'nın dönüşü. Ben bile ekran başında kitlenip kaldım. Segmentte Waller'ın da bulunması ayrı hoşuma gitti. NXT'den beridir çok beğendim bir isim.

Wrestlemania'nın İngiltere'de olması çok iyi olur. O2'da bile böyle büyük reaksiyonlar duyabildiysek, Daha büyük bir kapasite de nasıl keyifleniriz çok merak ediyorum.

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
Cena ile ilgili diyecek çok şey yok ama Waller bayağı dikkat çeken bir isim. WWE'nin Theory'e verdiği değeri Waller'a da vermesi lazım bence. Güzel işlenirse çok büyük bir main eventer çıkacaktır Waller'dan.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Waller, Theory'nin olmasını bekledikleri isim. Theory kadar genç olsaydı şu an çok başka bir şey konuşuyor olurduk.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: