İzmir Otogarı 2023 (Evet 2023)

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,430
Beğeni sayısı
3,740
PG Nakit
3,035
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Daha 3 gün önce gitmek zorunda kaldık bu lanet yere, çarşamba sabahı İzmir’e inince yine o garabet yere maruz kalacağım… Bi de cuma akşamı yolculuk öncesi oradaki bakkalla kavga ediyordum az kalsın. İzmir Otogarı büyük nefretimiz ya, şu rezilliği yıllardır düzeltmeyen CHP’nin sırf burada adı var diye hala İzmir’de belediyecilik oynuyor olması ve buna devam edecek olmaları çok sinir bozucu.

Johnkorey

AgnostikMuezzin
Konular
529
Beğeni sayısı
1,261
PG Nakit
1,355
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Daha 3 gün önce gitmek zorunda kaldık bu lanet yere, çarşamba sabahı İzmir’e inince yine o garabet yere maruz kalacağım… Bi de cuma akşamı yolculuk öncesi oradaki bakkalla kavga ediyordum az kalsın. İzmir Otogarı büyük nefretimiz ya, şu rezilliği yıllardır düzeltmeyen CHP’nin sırf burada adı var diye hala İzmir’de belediyecilik oynuyor olması ve buna devam edecek olmaları çok sinir bozucu.
Yeni otogarı Kemalpaşa'ya yapmak... Tam CHP belediyeciliği zihniyeti hareketi... Gerçi yer de yok a.. şehir içinde. Aslında var da söylersem orman düşmanı diye beni linçlerler.

Konular
341
Beğeni sayısı
227
PG Nakit
440
Favori Güreşçi
Bryan Danielson
Parti değişimi isteniyor diye yorumladım.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: