Alex Pereira, Jiri Prochazka'yı Böyle Bitirdi!

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
WHAHSHAHSDHWHAJSJAHAXJWHAHSJEJSDJWHAJDJWHSJSHWSJAHAHSHAHSSHAHAHDWHAHXHWGAHSHWSHHS
ÇOK RAHAT ÇOK PROFESYONEL
Yine birilerinin aklında kira vermeden yaşıyoruz.

@Badger hocam, dün yaptığım alıntıda yine dedim, Jiri kapalı kutu diye. İçinden ne çıkacağı bilinmiyordu. Ancak bu bilinmezliğe rağmen bir sene içerisinde yaptıkları ile bu son galibiyet adamı yılın dövüşçüsü seçtirmeye yeterli. Jiu Jitsu’da beyaz kuşak biri için yaptığı yer savunması, Prochazka’nın ikinci raunttaki dominant saldırı oyununa direnmesi ile benim saygımı da kazandı.

Akashi

spin god
Konular
498
Beğeni sayısı
1,587
PG Nakit
625
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
1
Erken bitirdi hakem yerde çevirebilirdi.
Jiri kendi de dedi bilincim kapandı diye. Ben de başta böyle düşündüm de adam hakem maçı bitirdikten sonra kalkıp gard alıyor tekrar kafa gitmiş tamamen.

Jiri kontrolünde götürüyordu aslında maçı ama o yumruğu çıkartmak da tam baba işi... Hastasıyız favela dövüşçülerinin tebrikler babaya.

Badger

#uncensored
Konular
489
Beğeni sayısı
504
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
Yine birilerinin aklında kira vermeden yaşıyoruz.

@Badger hocam, dün yaptığım alıntıda yine dedim, Jiri kapalı kutu diye. İçinden ne çıkacağı bilinmiyordu. Ancak bu bilinmezliğe rağmen bir sene içerisinde yaptıkları ile bu son galibiyet adamı yılın dövüşçüsü seçtirmeye yeterli. Jiu Jitsu’da beyaz kuşak biri için yaptığı yer savunması, Prochazka’nın ikinci raunttaki dominant saldırı oyununa direnmesi ile benim saygımı da kazandı.
İşin şakası bir yana Pochazka gerçekten saygı duyulması gereken bir adam. Bu mağlubiyetten dönüşü nasıl olur bilemem ama uzun bir süre divizyonda tepeye oynaması çok zor. Heavyweight olarak görmek isteriz artık kendisini. Jones, Miocic, Aspinall, Gane gibi isimlerle çok kral dream matchler çıkarabilir. Pereira'ya da Hill meydan okudu.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: