DUYURU Teşekkürler; Johnny Sack

ReQuem

#uncensored
Konular
1,654
Beğeni sayısı
1,656
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
thumbs_b_c_69a2648b15a1fc7fede22421e2cb8a04.jpg

Benim için açması en zor konulardan birisi oluyor... @Johnny Sack aka Kamil kardeşimiz yoğunluklarından dolayı yönetimden ayrılıyor. Emekleri için kendisine teşekkür ediyor ve ilk "Emekli" rankını herkesin önünde kendisine takdim ediyorum. Normalde 6 aylık bir süreçte bu rankı veriyoruz ama kendisinin bu foruma açılış sürecinden itibaren kattığı şeyler çok fazla ve gerçek bir Emekli olduğunu düşünüyoruz. Tekrardan her şey için teşekkürler kardeşim benim, kapımız her daim açık seviliyorsun.​

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,430
Beğeni sayısı
3,739
PG Nakit
3,035
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Belhanda’yı satan Montpellier başkanına döndürdü beni bu ayrılık… Her şey için çok teşekkürler Kamil’im, bu forum vesilesiyle kazandığım güzide bir dostum, kardeşim oldun. Forum açıldığı günden bu yana verdiğin yoğun katkı bizim için çok değerli ve asla hafızamızdan silinmeyecek cinsten. O yüzden senin için emekli statüsünde bir seferliğe mahsus esneklik yapmak boynumuzun borcudur diye düşündük. Forumumuzun ilk emekli üyesi olarak seni kutluyor ve tekrardan bu 4 aylık süreçte bizimle beraber olduğun için çok teşekkür ediyorum, hayatında başarılar.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
969
Beğeni sayısı
975
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Adam Page
1 1
Mükemmel bir performans ile bırakması bana Şenol Güneş'in son ayrılığını hatırlattı... Kamil çalıştığım en iyi moderatörlerden biri gerçekten ve sadece bireysel değil aynı zamanda tüm ekibin yükünü hafifletecek şekilde çalıştı. Basit bir teşekkürden ziyade ilk emekli rankını alan üye olması bu yüzden çok değerli oldu, her şey için teşekkür ederim gardaşım kapımız her zaman açık biliyorsun.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: