RPG bazen hayattan daha çok hayaller yorar

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,090
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Gece saatleri, bar tarzı bir mekandayız. Mekanın içerisinde bir kaç kişi kalmış onlar da yavaş yavaş biralarını yudumlayıp sigaralarını tüttürmektedir. Kameralar bu gece arenaya alınmayan Johnny Mayhem'e çevriliyor. Mayhem, televizyonda şovun tekrarını izlemektedir.​

Adam Cole: Bay bay! Bir daha görüşmemek üzere!

cvbcvb.png

ÜSTÜNE ATLIYOR VE PANAMA SUNRISE! SPİKER MASASINA! MASA PARAMPARÇA! NIGEL ÖLÜ! COLE BİLE ZARAR GÖRÜYOR FAKAT BİR SÜRE SONRA AYAĞA KALKIYOR VE KÜKRÜYOR RESMEN!​

"Bitti mi Nigel? Sen de mi gittin? Yavaş yavaş eksiliyoruz masadan. Sami, Heath, Justin, Goldberg... Halimize bak. Eski yüzlerden kimse kalmadı. Val da olmasa arenada yapayalnız kalacağım galiba. Dün gibi hatırlıyorum Nigel, Payback baskınımızı, Ospreay'i madara edişini, Survivor Series'de sırt sırta mücadele etmemizi... Hepsini hatırlıyorum dostum. Büyük hayallerimiz vardı, gerçekleştirebilirdik. Belki artık senin için bir şans daha yok ama ben buradayım bra, gözün arkada kalmasın. Koca bir brandi sırtıma aldım senin hayallerini de sırtlarım, çünkü dostlar böyle yapar. Bilirsin kuzen. Bazen hayattan daha çok, hayaller yorar."

Thank you Nigel.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: