Aydın KYK'da Korkunç Asansör Kazası

Konular
58
Beğeni sayısı
1,260
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Benim kız arkadaşım da Aydın'daki KYK'da kalıyor hatta bu yurdun hemen yanındaki bir yurt galiba. Yurt eski falan da değil galiba 3 veya 4 yıllık ama bu asansör sorunu yurt açıldı açılalı var. Hatta benimki 5. veya 6. katta kalmasına rağmen asansörsüz girip çıkıyordu korkusundan. Çünkü birkaç kere kalmışlar ve gün içinde de kesin başka kalanlar oluyormuş. Muhtemelen bu yurtta da aynı sıkıntı vardı, ben sırf kız arkadaşımdan bu asansör işini 50 kere duymuşumdur ancak yetkililer bunu duymamazlıktan geldiği sürece olacağın bu olduğu belliydi. Asansörlerden zaten hiç haz etmem, bu haberlerden sonra da bir daha da edebilecek gibi durmuyorum. Korkunç bir ihmalkarlık, yaralılara geçmiş olsun, ölülere baş sağlığı diliyorum. Umarım bu duruma düşülmesinde kimin parmağı varsa en ağır cezaları alır.

Ganbarimasu

Ayın Üyesi
Konular
262
Beğeni sayısı
567
PG Nakit
925
Yurt yaptık diye övünmeyi propaganda yapmayı biliyorlar ama içerisi rezalet. Her şeyin en dandiğiyle donatılmış binalar, cezaevi koğuşundan hallice odalar, zehirli yemekler, yetersiz temizlik ve ihmaller. İş bilmez yalakalarını her makama yerleştiriyorlar ve sonu ortada. İş makam arabası almaya, gösterişe gelince para var ama öğrencilerin yurtlarına asansörüne gelince bütçe yok, yaparız ederiz diye geçiştirmece ve ihmaller. Çok yazık.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: