Reyting Savaşının Galibi NXT!

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
219
PG Nakit
100
Dynamite kendi gününde olmadığı için ve şovda John Cena, Cody Rhodes, LA Knight, Undertaker NXT'ye mi geliyor lan ayarında ne yapacağı konusunda merak uyandıran bir şey barındırmadığı için normal reytinginden daha düşük almıştır, onun çok da merak edilecek bir yanı yok diye düşünüyorum. NXT'nin AEW'dan korktuğu için değil AEW'ya vurup geçmek için atağa kalktığı belliydi başından beri. Tony Khan PPV gibi kart hazırlayayım derken temize çıkmayan Moxley falan duyurdu şova, az bile fark yemiş diye düşünüyorum. Karşıda Vince varken AEW devamını getirmediği güreşçi momentumlarının ve hikayelerinin cezasını ağır almıyordu da işler değişti, bu da güzel bir tokat oldu. Triple H, iyi güreşçileri beraber ringe atmak ve geçen hafta ne yaptığını unutmayıp onun üstüne koymak gibi gayet basit olan, olağanüstü bir şey içermeyen iki kural ile WWE'nin her şeyini tavana vurdurdu. Tony Khan hocayı aklını başına almaya davet ediyoruz 🤲

Edit atalım, Tony Khan'ın eşekliğinden diğer tarafa odaklanamadık. Şovuna Cena, Undertaker, LA Knight, Cody Rhodes ayarında bir dünya adam getirirken normalde 600-700k alan şovun milyonu neden geçmediğini bir sorgulamak lazım. Ne kadar büyük dert bilemedim gerçi şu noktada ama çenem düştü bir kere

Kjetill

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
21
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Maxwell Jacob Friedman
AEW en iyi döneminde bile gün değiştirdiğinde çok sert düşüşler yaşıyordu. Son dönemlerde reytingler zaten birbirine yaklaşmış. Üstüne WWE'nin ne var ne yok NXT'ye getirmesiyle beklenen bir sonuçtu zaten. WWE'nin eline büyük bir fırsat geçti ve bunu iyi kullandı. AEW için de ders olsun artık. Tony'i milletle twitterdan kavga etmek yerine daha çok beyin fırtınası yapmaya davet ediyorum.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: