PPV Fastlane Spoiler | Kadınlar Şampiyonluğu

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,625
Beğeni sayısı
1,415
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Xavier Michael Cole ağabey'e Pizza Hot'dan pizza getiriyor. Gömüyorlar.

Kadınlar Şampiyonluğu
IYO SKY (c) vs. Asuka vs. Charlotte Flair

Charlotte Figure Four leg lock bağlıyor Asuka'ya asuka pes ediyor fakat BAYLEY HAKEMİN DİKKATİNİ DAĞITIYOR HAKEMLE TARTIŞIYOR. HAKEM ASUKA'NIN PES ETTİĞİNİ GÖRMÜYOR. IYO SKY FLAİR VE ASUKA'NIN ÜSTÜNE MOONSAULT!!! SKY TUŞA GİDİP KEMERİNİ KORUYOR!

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Çok şükür almadı Charlotte. Io'ya Charlotte karşısında aynı zaferden iki tane verdiler böylece. NXT'de de aynısı Rhea vs. Charlotte vs. Io maçında olmuştu.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Sabah ilk iş bu maça baktım, Charlotte'un almadığını görünce rahatlayıp tekrar yattım. Charlotte vs. IYO yakındır ama o maçı da IYO SKY'ın alacağına dair güvenimiz tam.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Ablamın hakkını yediler ya, İngilizce bilmeyen bir Japon yüzünden asalet abidesini yedirdiler.

Şaka bir yana feudu uzatıcak hamle, Asuka da hak ettiği hızlı düşüşü yaşar umarım. Bu kadar iyi bir kadınlar kadrosunda main eventer Asuka olmamalı.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Sonucu hayli bariz bir maçtı. Bitişi itibariyle IYO ile Charlotte’ın arasındaki çekişmenin devam edeceği de hayli bariz aynı şekilde. Bu hengamede Charlotte’ın en kötü ihtimalle bir al-ver yapıp her türlü x kasacağını düşünüyorum. Ama IYO SKY’ın WM’e kadar kemerle devam etmesi taraftarıyım ben.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: