RPG Daddy is Home

Heartbroken Kid

real lies
Konular
200
Beğeni sayısı
1,035
PG Nakit
380
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
1
(Kameralar açılıyor ve John Morrison'u bir gece kulübünde yanında iki tane kızla otururken görüyoruz.)

001.jpg

Morrison : Ah, evet bebeğim tam orası. Biraz daha okşa, omuzlarımı. Sen de biraz üzüm ver oradan güzelim.

(Yanındaki hatunun uzattığı üzümü yer ve şarabından bir yudum alır.)

Morrison : Kızlaar, Kim bir numara kızlar? Söyleyin.

Kızlar : Daddy!

Morrison : Bir daha!

Morrison : Son bir kez!

Morrison : Eveet, işte bunu seviyorum bebeğim... Biraz bekleyin kızlar, hemen geliyorum.

(Morrison koltuktan kalkar ve tuvalete gider. Tuvaletteki aynaya bakarak kendisiyle konuşmaya başlar.)

Morrison : Eveet, işte burada Daddy Johnny bebeğim. Lanet olsun! Her gün daha da yakışıklı oluyorum. Nasıl mümkün olabiliyor bu? Boşver, ne demişler üzümü ye bağını sorma. Bu dünyada yaşayan insanlar beni görebildikleri için ne kadar şanslılar. Şu yüze şu fiziğe bir bakar mısın! Dünya'nın yedi harikası burada bebeğim. (güler) Tüm PGW evreni böyle bir şaheseri hak ediyor mu acaba? Sanmıyorum. Ama böyle bir şey istedikleri kesin! İnsanlara istediklerini vermek lazım.

(Aynayla konuşmayı bırakır, dönüp kameraya konuşmaya başlar.)

maxresdefault.jpg

Morrison : Beni iyi dinleyin, ben bu dünyanın başına gelmiş en harika şeyim, ben bulunduğum her yerin bir numarasıyım, beeen Jo-hn Mor-ri-son!

Hayatın her alanında olduğu gibi güreşin de en iyisiyim. Bunu televizyon başında veya tribünden izleyen her bir insan öğrenecek. Benim gibi biris- gibisi yanlış oldu çünkü benim gibisi yok. John Morrison kesinlikle lazımdı bu şirkete bu yüzden Jim telefon ettiğinde bir an bile düşünmedim. Bu şaheseri tüm dünyanın görmesi gerekiyor. Ne yani, sizleri varlığımdan mahrum bırakmamı mı bekliyordunuz? Sizler en iyisini hak ediyorsunuz. En iyinin kim olduğunu da biliyorsunuz. (kahkaha atar.)

Neyse, size tek diyeceğim hazır olun çünkü PGW'deki herhangi bir güreşçi henüz benim gibi biriyle yüzleşmeye hazır değil. Ama artık olmaları gerek çünkü

daddy is home.

(Morisson kameraya öpücük atar ve koltuğuna geri döner Morrison'un kızlarla oynaşmasını izlerken kameralar kapanır.)

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: