PPV WrestleDream Spoiler | Rüya Maç!

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
969
Beğeni sayısı
975
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Adam Page
1 1
Üçleme olması gerektiğini düşünüyorum ben bu eşleşmenin.

Part I: WrestleDream
Part II: Wrestle Kingdom
Part III: All In şeklinde.

Hatta All In'deki maç direkt olarak Danielson emeklilik maçı olursa unutulmayacak bir miras bırakırlar.

Root

Elevated
Konular
4
Beğeni sayısı
23
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Will Ospreay
ZSJ kadar unique bir güreşçi izleyebileceğimizi düşünmüyorum. Her yönüyle bambaşka bir adam.

Bu maçın ME'e konulmaması büyük hata.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,396
Beğeni sayısı
3,715
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Gecenin kesinlikle en iyi maçıydı. Teknik bir resital izleyeceğimiz zaten belliydi ve öyle de oldu. Manyak manyak şeyler izledik maçta, bu maçı yıllardır bekliyordum zaten ve canlı canlı izleyebildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Ayrıca Murat’a ben de katılıyorum, bu maç bir üçleme/seri şeklinde olmalı. 50 kere kapışsalar 51. sini isterim şahsen.

Bu maçın ME'e konulmaması büyük hata.
Ben de normalde böyle düşünüyordum ama Edge’in debutunu yazabileceğin bir maç varken bu maçın main event olmamasına müsamaha gösterilebilir ya.

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,542
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Maç full Danielson'u ön plana çıkartmak üzereydi. Sabre daha çok rakibini submissionlarla counterlayan ve strikelarla açıklık yaratan bir isim. Hiçbir şekilde bunu gösteremediler. Maç Danielson'un temposunda gidince de, Sabre'ın akıcılığı da gitti. Beklediğimden çok çok daha kötüydü. Sabre'ı pes ettirmedi en azından, etseydi bu kadar sakin olmazdım. Ama Sabre'ın herhangi bir G1 performansı ya da New Japan Cup performansı, bunun çok daha üstündedir.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: